Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Namíchej si svůj ideální mix keto jídel

Být fit a spokojený ve svém těle je přáním každého z nás. Jak to ale udělat, když na nás každý den číhá tolik lákadel v podobě nezdravého jídla? Dnešní uspěchaná doba také příliš nenahrává pravidelné

V článku se dozvíte:

Být fit a spokojený ve svém těle je přáním každého z nás. Jak to ale udělat, když na nás každý den číhá tolik lákadel v podobě nezdravého jídla? Dnešní uspěchaná doba také příliš nenahrává pravidelnému pohybu, proto je boj s přebytečnými kilogramy mnohdy i přes počáteční snahy předem prohraný. Naštěstí existuje poměrně snadné řešení v podobě revoluční ketodiety obsahující skvělý KetoFit mix produktů. Prozradíme vám, jak na to, abyste konečně dosáhli postavy svých snů.

Základem je vytvoření kalorického deficitu 

Vyšší výdej, než příjem energie je alfou a omegou úspěšného hubnutí. Jedinou cestou je tedy úprava jídelníčku nebo zvýšení pohybové aktivity. Představte si, že byste mohli hubnout i bez hladovění a sportu? Rozhodně to není nemožné.

Nejlepším řešením je omezení sacharidů na minimum, přičemž naše tělo postupně začne jako primární zdroj energie využívat tuky ve formě ketonů z jídla a také z tukových zásob. Tomuto procesu se odborně říká ketóza. A právě na tomto principu je postavena proteinová dieta obsahující různý ketomix produktů, která slaví úspěchy po celém světě.

Být fit díky ketodietě?
Je to jednodušší, než si možná myslíte 

Pokud se rozhodnete vsadit na nízkosacharidové stravování, máte 2 možnosti, jak postupovat. Můžete se vydat buď:

a) klasickou cestu — počítat kalorie a zaměřit se na nízkosacharidový jídelníček

b) začít hubnout pomocí odborně sestavené ketodiety tvořené ketomixem produktů, která byla vyvinuta speciálně pro ženské tělo — jako je například dieta od KetoFit®.

Keto dieta je snadná, užijte si rychlá jídla

V případě a) si budete muset nastudovat všechny potřebné informace, abyste přijímali adekvátní množství všech potřebných živin.

Pokud při hubnutí vsadíte na hotovou ketodietu (varianta b), ušetříte si spoustu starostí. Nebudete muset řešit množství kalorií, složení jídel ani trávit čas v kuchyni přemýšlením, co budete vařit. 

Díky vyváženému ketomixu chutných hotových jídel je navíc zajištěno, že vaše tělo nebude strádat a dostane se mu všech potřebných živin, vitamínů i minerálů

Mix keto jídel ve 2 hubnoucích fázích
zajistí rychlé výsledky

Jasný dietní plán je rovněž nesporná výhoda, která vás zaručeně nasměruje k úspěchu. V případě KetoFit diety je sestaven odborníky, kteří pro vás nevhrli ten nejlepší mix keto jídel. Nehrozí tedy, že byste hladověli. Naopak zaručuje velmi rychlý nástup kýženého efektu. A nemusíte mít strach ani z nechvalně známého jo-jo efektu. 

Vychází totiž ze 2 fází:

 • Hubnoucí — zajištění maximálního úbytku váhy.
 • Stabilizační — slouží k návratu k běžné stravě a udržení hmotnosti
2 fáze keto diety

V rámci hubnoucí fáze si poté můžete snadno zvolit z 5 redukčních plánů podle toho, kolik chcete zhubnout nebo jaký je primární cíl vašeho hubnutí. Každý obsahuje návrh na mix keto jídel, který si sestavíte podle vašich preferencí. Pokud byste si chtěli ověřit, který plán by pro vás byl nejvhodnější, vyzkoušejte naši BMI kalkulačku

Ketofit mix jídel — dieta podle vašich chutí

Že stravování s ketodietou nemusí být rozhodně nudné, dokazují chutné pokrmy, které můžete velmi snadno vytvořit. V duchu hesla „Namixujte si svoji dietu“ si můžete vybírat z nepřeberného množství skvělých keto jídel — ať už se jedná o proteinové polévky, omelety, kaše, pizzu, těstoviny, pečivo nebo třeba zdravé pochoutky v podobě proteinových tyčinek mnoha skvělých příchutí.

Keto mix jídel KetoFit


Pokud byste rádi vyzkoušeli ketofit mix různých jídel, pak je ideální volnou zkušební balíček, který obsahuje různé druhy jídel k ochutnání. Poté si již snadno objednáte jídla, která vás nejvíce oslovila

A tím rozhodně nekončíme — prohlédněte si keto mix receptů, které si zamilujete

Potřebujete ještě více tipů na KetoFit mix chutných pokrmů? Chtěli byste více experimentovat a naučit se vařit zdravě? Vězte, že i v rámci ketodiety se dá doslova kouzlit a vytvořit vynikající mix keto jídel! 

Postačí vám k tomu základní suroviny a keto mix jídel od KetoFit. Objevte stovky keto receptů pro vaše snídaně, obědy i večeře, které jsou přehledně rozděleny podle toho, v jaké fázi ketodiety se právě nacházíte

Ketomix receptů do keto diety

 

Sečteno a podtrženo aneb hlavní výhody ketodiety jasně a přehledně

Pojďme si to tedy shrnout. Jaké jsou největší výhody ketodiety, které hrají zásadní roli při rozhodování, zda se do tohoto revolučního způsobu hubnutí pustit? 

 • Je tvořena odborníky na výživu vrchovolých sportovců.
 • Dokáže snižovat váhu bez nežádoucího efektu.
 • Během diety nebudete trpět hladem.
 • Odpadá zdlouhavá příprava jídel.
 • Funguje skvěle i bez sportu.
 • Nemusíte řešit složení a váhu každého jídla ve vašem jídelníčku.
 • Nemusíte řešit energetický příjem — skladba ketofit mix jídel je vyvážená a plnohodnotná. 
 • V plánu najdete keto mix různých produktů — od teplých jídel přes praktické pokrmy, které si můžete vzít kamkoliv s sebou. 
 • K dispozici je vám náš výživové poradce, který ochotně zodpoví jakékoliv vaše dotazy
 • Jako okamžitá motivace a podpora slouží KetoFit Facebooková skupina, kam přispívá denně desítky žen. 

https://test.ketofit.cz/keto-mix-od-ketofit

Stále váháte? Podívejte se příběhy s dobrým koncem

Pozitivní recenze na náš keto mix jídel jsou lepší než tisíc slov. Důkazem jsou spokojené ženy, které byly možná zpočátku také nedůvěřivé. 
 

Recenze keto diety, keto mixu jídel a výsledků hubnutí

Zhubla jsem z velikosti 46. Teď jsem plná energie.

Bolela mě záda, kolenní klouby, zadýchávala jsem se při námaze a byla často unavená. Taky jsem byla nešťastná omezeným výběrem oblečení ve velikosti 46 a svou vizuální stránkou z fotek. Nyní se cítím se fantasticky. Ketomix jídel od KetoFit osobně doporučuji.

Celý příběh

Recenze a zkušenosti s keto dietou

Přestože mix keto jídel je pro ženy, šel jsem do toho a výsledek? Prostě super.

Do mých 35ti let jsem to nechal zajít s váhou příliš daleko až jsem hazardoval se zdravím. Díky KetoFit si opět užívám každý den a naplno sportuji. Hubnoucí protein od KetoFit mi hodně pomohl.

Celý příběh

Recenze keto mixu jídel od KetoFit

Pomocí KetoFit jsem zase sebevědomá žena.

Po dvou porodech a vlivem stresu jsem se dostala do obezity velkého stupně na neskutečně alarmujících 126 kg. Trpěla jsem na klouby až k slzám. KetoFit mix jídel mi velmi pomohl. Proteinové nápoje jsem si velmi oblíbila.

Celý příběh

Připojte se k bezmála 100 000 spokojených žen, které úspěšně zhubly s KetoFit. Začněte proměňovat váš sen ve skutečnost ještě dnes. 

Keto mix jídel na hubnutí