20% SLEVA na oblíbené produkty. Hledejte štítek FitDezert. Platí na nezlevněné. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jak zhubnout boky- rychle?

Také byste si přála žít ve světě, kde by bylo možné si vybrat, ve kterých tělesných partiích se vám budou shazovat tuky nejsnadněji? Ano, realita je bohužel docela jiná a většina žen přibírá právě ta

Také byste si přála žít ve světě, kde by bylo možné si vybrat, ve kterých tělesných partiích se vám budou shazovat tuky nejsnadněji? Ano, realita je bohužel docela jiná a většina žen přibírá právě tam, kde by měly tuku raději co nejméně. Samozřejmě se nikdy nejedná o tu stejnou partii - ženy s rovnější postavou obvykle hledají způsoby, jak zhubnout břicho, zatímco ty s figurou tvaru hrušky si kladou otázku, jak zhubnout boky.

Odpověď pak ženy často hledají v nejrůznějších magazínech, ať už tištěných, nebo internetových. Na základě vyčtených rad pak zkoušejí nesmyslné diety, u kterých navíc zbytečně hladoví. Když se jim poštěstí, tak se jim po pár týdnech sice podaří zhubnout, ale kvůli jojo efektu všechno naberou zpátky a brzy se dostanou zase na začátek. Už jste se do takového koloběhu také někdy dostala? Máme pro vás dobrou zprávu – cesta, jak na široké boky a stehna je snadnější, než si možná myslíte!

Zatočte s tukovými zásobami

Ať už vás trápí široké boky, stehna nebo břicho, vždy je na vině jediné, a to přebytečné množství tuku. Nejdříve se však musíme podívat na to, proč se v těchto oblastech tuk ve skutečnosti ukládá. Organismus se vás totiž vůbec nesnaží trápit, jen si vytváří zásoby energie, na které pak bude moci sáhnout v době, kdy nedostane najíst nebo ze stravy nezíská dostatečné množství energie. Pokud má být hubnutí skutečně efektivní, je třeba zajistit, aby vaše tělo uloženou energii začalo využívat.

Přesně k tomu vám může dokonale posloužit ketonová dieta KetoFit. Funguje totiž na principu takzvané ketózy, což je metabolický stav těla, při kterém čerpá energii právě z uložených tukových zásob a tím pádem je i spaluje. Aby k tomu však mohlo dojít, je třeba razantně omezit příjem veškerých sacharidů - tedy cukrů a škrobů, které jsou pro organismus primárním zdrojem energie, a nahradit je kvalitními bílkovinami a vlákninou. Přijde vám to jako podezřele snadná cesta, jak zhubnout boky rychle? Ono to zas tak jednoduché není, ale jak uvidíte, pokud máte dobrý návod a správné potraviny, není to ani příliš složité.

Jídelníček při hubnutí boků

Pokud vás naše doporučení pro štíhlé boky a omezení sacharidů trochu zaskočilo a nemáte představu, co vlastně budete jíst a vařit, hned vás zase uklidníme. S KetoFit to nebudete muset vůbec řešit, protože během hubnutí budete jíst jen pokrmy připravené ze speciálních proteinových jídel. Vaření se téměř vyhnete – příprava jídel je mimořádně snadná a rychlá. Často stačí směs smíchat s teplou, či studenou vodou, nebo si připravit z této směsi rychlou omeletu a palačinky. S postupem času pak budete sledovat, jak tuk na bocích (i všech dalších problémových partiích) díky ketóze mizí.

Pokud ale vaříte rádi, program hubnutí KetoFit vám to samozřejmě nezakazuje – naopak. Máme pro vás celou řadu receptů pro omezení tuků, které kombinují proteinové suroviny KetoFit s běžnými potravinami.

Zde je několik receptů na ukázku:

Mexická tortilla bez mouky

Tortilly připravíte během chvilky a poslouží vám jako zdravá chutná svačinka, nebo rychlá večeře. Tento recept chytře vynechává sacharidy, protože použijete směs na proteinové omelety KetoFit.

Recept keto tortilla

hovězí na houbách

Hovězí na houbách s proteinovými těstovinami

Tohle jídlo potěší milovníky české klasiky, kteří si chtějí udržet štíhlou postavu. Tento recept má (díky proteinovým těstovinám) minimum sacharidů, ale poskytuje dostatek proteinů.

Keto recept s proteinovými těstovinami

Keto burger

Burgery jsou stále více populární a je fakt, že dobře připravený burger může být výborné i zdravé jídlo. Tento recept obsahuje návod na přípravu speciálních proteinových bulek na hamburgery, které ale využijete i jinak.

Proteinové palačinky s džemem

Že palačinky nejsou dobrý nápad, když řešíte, jak zhubnout břicho a boky. Omyl! Stačí použít chytré suroviny a produkty – proteinové palačinky KetoFit a k nim některý z revolučních džemů ze zralého ovoce bez přidaného cukru.

Vyberte si palačinky s džemy

Tip: Vyzkoušejte i další z desítek osvědčený receptů pro štíhlé boky.

Cviky na štíhlejší boky

Ideální spojenec, který podpoří vaše snažení, jak zhubnout tuk na bocích je samozřejmě pohyb. Pokud kromě hubnutí tuku chcete celkově zpevnit svou postavu, musíte myslet i na dobře rozvrhnutý cvičební plán. Cvičení na boky může mít mnoho podob. Ideální cestou, jak zhubnout boky a záda je aerobní cvičení, tedy plavání, běh nebo jízda na kole, a to alespoň třikrát týdně po dobu čtyřiceti minut.

Tímto způsobem se vám totiž podaří posílit nohy a vybalancovat dolní a horní polovinu těla. Když k tomu dvakrát za týden připojíte cvičení jako pilates, powerjógu, nebo intenzivní a účinný HIIT, podaří se vám vaši figuru nádherně vytvarovat.

Cviky na boky a stehna

Poradíme vám rovnou pár konkrétních cviků, které pomohou zpevnit a zeštíhlit velké boky a silná stehna. Nebudete k nim potřebovat žádné speciální vybavení. Maximálně při nich oceníte nějakou podložku na cvičení.

Výpady
Výpady jsou perfektní pro tvarování stehen a hýždí. Stůjte s chodidly mírně od sebe a vykročte jednou nohou dopředu tak, aby koleno přední nohy nepřesáhlo špičku. Zadní pokrčená noha zůstane na špičce a koleno se může lehce dotknout podlahy. Potom se vraťte zpět, nebo pokračujte pomocí výpadů stále dopředu. Výpady si dejte ideálně ve třech sériích po 10 opakováních na každou nohu. Svaly nakonec musíte dobře cítit!

jak zhubnout boky

Zvedání nohou v leže
Tento cvik pomáhá zpevňovat pověstná madla lásky i vnější stehna a je to dobrý způsob, jak zhubnout tuk na bocích. Lehněte si na bok, spodní ruku dejte pod hlavu a zpevněte střed těla. Pomalu zvedněte nataženou horní nohu co nejvýše to půjde a vydržte pár vteřin. Opakujte 15krát na každé straně.

jak zhubnout boky

Zvedání pánve
Tento cvik aktivuje zadní stranu stehen a hýždě. V leže na zádech pokrčte nohy, takže chodidla stojí na zemi nedaleko hýždí. Poté zvedněte pánev co nejvýš (aktivujte přitom hýždě) a chvíli vydržte. Opakujte, dokud pořádně neucítíte namáhané svaly. Pro vyšší intenzitu lze cvik dělat s jedním chodidlem na podložce, zatímco druhá noha je natažená nad podložku.

Stolek

Položte si na zem podložku, pod hlavu si připravte ručník. Lehněte si na podložku, nohy zdvihněte tak, že kolena budou svírat pravý úhel. Bedra přitlačte k podložce, dlaně položte na kolena a ramena stáhněte dolů od uší. Dlaněmi zatlačte proti kolenům a kolena proti dlaním, Vydržte pár vteřin a cvik opakujte 4x.

Úklony

Postavte se s nohami na šířku kyčlí, ruce s mírně nataženým expandérem nebo ručníkem zdvihněte nad hlavu a s výdechem se ukloňte na jednu stranu, vraťte se do výchozí pozice a ukloňte se na druhou stranu. Hlídejte si, ať se nepředkláníte, břicho by mělo být zpevněné.

Plank (prkno)

Položte se břichem na podložku a udělejte vzpor. Ruce jsou v pravém úhlu, dlaněmi směrem k zemi. Hlava je v jedné rovině s tělem, oči se dívají do země. Ramena stáhněte dolů a lopatky tlačte od sebe. Hlídejte si, ať se neprohýbáte v trupu. Vydržte, ze začátku stačí 30 vteřin, čas postupně prodlužujte až na 60 vteřin.

Jakmile základní provedení začnete ovládat, můžete zkusit trupem rotovat na jednu stranu, pak na druhou stranu, a to spolu s výdechem. Hlavu otáčejte spolu s trupem. Další možností je side plank, kdy jsou obě nohy mírně pokrčené, vy se opíráte o loket a předloktí. Opět platí, že trup se nemá prohýbat, hlava je v jedné rovině s tělem.

Boční výpady

Postavte se s nohami roztaženými na šířku ramen, levou nohou ukročte do leva a podřepněte. Vraťte se zpět a totéž opakujte s pravou nohou na druhou stranu. Pak se opět vraťte do původní polohy. Cvik opakujte na každou stranu alespoň 4x, množství postupně navyšujte.

Vzpor na boku na předloktí

Lehněte si na bok na připravenou podložku. Zdvihněte se na předloktí, obě nohy mějte pokrčené, hlava by měla prodlužovat páteř. Bok tlačte vzhůru, jednu nohu nechte nataženou, o tu druhou se opírejte. Při výdechu klesněte dolů, s výdechem a kontrakcí svalu se vraťte pomalu nahoru. Vydržte alespoň 30 vteřin, čas prodlužujte postupně až na 1 minutu.

Šikmé zkracovačky

Lehněte si na podložku, nohy v kolenou mírně pokrčte. Chodidla by měla být na zemi, případně si je můžete dát na lavičku. Hlava prodlužuje páteř, bradu lehce předkloňte k hrudníku, ramena stáhněte dolů. Rukama hlavu podpírejte, nijak za ni ale netahejte. Bedra přitiskněte k podložce, nadechněte se a při pohybu nahoru směřujte hrudníkem střídavě na pravou a na levou stranu. Dejte si pozor, ať se spodní polovina zad neodlepí od podložky.

KetoFit - dieta, která funguje

Podívejte se, jak se podařilo zhubnout některým z desítek tisíc zákaznic KetoFit. Mnoho z nich se dostalo na nižší váhu, než měli před porodem, nebo dokonce dosáhli konfekční velikosti, kterou měli během studií.

Inspirujte se příběhy našich zákaznic, můžete si je prohlédnout a přečíst tady.

BMI kalkulačka výpočet

Zhubla jsem z velikosti 46. Teď jsem plná energie.

Bolela mě záda, kolenní klouby, zadýchávala jsem se při námaze a byla často unavená. Taky jsem byla nešťastná omezeným výběrem oblečení ve velikosti 46 a svou vizuální stránkou z fotek. Nyní se cítím se fantasticky.

Celý příběh

recenze a zkušenosti s ketodietou

Přestože Ketofit je pro ženy, šel jsem do toho a výsledek? Prostě super.

Do mých 35ti let jsem to nechal zajít s váhou příliš daleko až jsem hazardoval se zdravím. Díky KetoFit si opět užívám každý den a naplno sportuji.

Celá recenze

Pomocí KetoFit jsem zase sebevědomá žena.

BMI kalkulačka výpočet

Po dvou porodech a vlivem stresu jsem se dostala do obezity velkého stupně na neskutečně alarmujících 126 kg. Trpěla jsem na klouby až k slzám. Keto dieta KetoFit mi pomohla.

Věříme, že jsme vám dodali dostatek odhodlání i informací, jak na široké boky a stehna. Výsledky můžete vidět už za pár týdnů, stačí se rozhodnout a přidat se k desítkám tisíc žen, které už s ketodietou úspěšně zhubly.
 

Jídla pro rychlé zhubnutí koupíte zde !