Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Musím při ketodietě cvičit?

Sport je důležitá součást zdravého životního stylu. Díky němu se nám vyplavují endorfiny, tedy hormony štěstí. Zajistí nám tak dobrou náladu i ladné křivky. Keto dieta má ale svá pravidla i doporučení, proto než sport zařadíte, zjistěte zda je pro vás vhodný.

Je cvičení při ketodietě nutné?
Cvičení při dietě nutné není. Keto dieta KetoFit samotná zařídí, abyste zhubli uložené tuky bez ztráty svalů. Svalová tkáň je díky unikátním proteinům obsaženým v KetoFit jídlech podporována.

Je cvičení při ketonové dietě povoleno?
V prvních 14 dnech hubnutí doporučujeme sportování při ketodietě omezit na minimum. Tělo si zvyká na nové stravování a nadměrná fyzická aktivita by mohla dokonce způsobit zastavení ketózy.


Jsem aktivní sportovkyně, můžu cvičit?
Cvičení během ketodiety doporučujeme v případě, že jste dlouhodobě na sport zvyklá. První dva týdny sport omezte na 30 % a poté můžete fyzickou aktivitu postupně přidávat.

Mohu zařadit sport během ketodiety, i když na něj nejsem zvyklá?
V tomto případě doporučujeme sport nezařazovat na první 2 týdny. Můžete ale provozovat dlouhé procházky a protahování.
Poté můžete přidat další fyzickou aktivitu jako:

  • Jóga
  • Rychlá chůze
  • Plavání
  • Nordic walking

Chcete se dozvědět více o cvičení při bezsacharidové dietě? Pokračujte zde.

 


Po ukončení hubnutí sport zařaďte

Po ukončení plánu KetoFit doporučujeme sport již úplně všem, protože pomáhá udržovat rychlý metabolismus, přispívá k celkové vitalitě, chrání vaše svaly a zpevňuje postavu. Důležité je, aby vás to bavilo, protože jedině tak se pro vás sport stane koníčkem na celý život.

Podpořte sport kvalitními proteiny

Jakmile dosáhnete své vysněné váhy a zařadíte aktivní sport, doporučujeme přidat do jídelníčku proteinová jídla. Dejte si proteinové palačinky hodinu před cvičením, proteinový koktejl do 30 min po cvičení, proteinovou pizzu na večeři. Dodáte tak tělu velkou dávku bílkovin, podpoříte svalovou tkáň a zlepšíte regeneraci.

Fitness palačinky

 

Ve zdravém FIT těle zdravý duch s KetoFit.

 

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Nehubnete ve fitku? Máme řešení

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

Je keto dieta bezpečná?   Zhubla jsem, chci si váhu udržet

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

42 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den