Ptejte se: +420 770 110 650


Pohybové potíže a omezení při obezitě

Život s obezitou není vůbec jednoduchý, je totiž protkaný spoustou zdravotních obtíží, které mohou podstatně omezit váš každodenní život a bohužel i ohrozit vaše zdraví. Mezi ně patří především cukrovka 2. typu a vysoký krevní tlak a cholesterol, které dále mohou vést k dalším, mnohem závažnějším problémům, jako je ateroskleróza, inkontinence nebo různá srdeční onemocnění. Velké množství tělesného tuku navíc představuje velkou zátěž pro váš pohybový aparát a tím pádem vás může dost omezit i v samotném pohybu. 

 

bolest zad

Obrovská zátěž pro vaše kosti

Před lety se lidé domnívali, že vyšší tělesná hmotnost přispívá ke zpevňování kostí. Tato teorie byla založena na tom, že by se kosti měli s větší zátěží posilovat - podobně jako svaly. Novodobé studie však tyto názory úspěšně vyvrátily a naopak potvrdily, že obezita a s ní spojená onemocnění nejenže kosti neposilují, ale dokonce přispívají k jejich řídnutí a zvyšují jejich náchylnost ke zlomeninám.

Příčinou však není pouze přemíra tělesného tuku, ale také sedavý životní styl. Různé výzkumy ukázaly, že lidé, kteří se více pohybují, mívají pevnější kosti než ti, kteří mají nedostatek pohybu, přestože mají stejnou hmotnost. Zdraví kostí navíc negativně ovlivňují i další problémy spojené s obezitou - mezi ně patří například již zmíněná cukrovka 2. typu a pak také zánět v těle spojený s aterosklerózou či nezdravým jídelníčkem.

 

bolesti kostí a kloubů

 

Vaše záda to zkrátka neunesou

Obezita je mimo kostru jako takovou velmi úzce spojena také se svalovou nerovnováhou a v důsledku svalovou bolestí zad. To je celkem logické - s nadbytečnou váhou se záda mnohem více namáhají, a tak po nějaké době zkrátka začnou bolet. Problémy se týkají zejména dolní části páteře. Velké množství tuku ve střední části těla totiž způsobuje, že se pánev posouvá dopředu, kvůli čemuž se bedra velmi namáhají a následně i bolí.

Obzvlášť zákeřnou oblastí bývá především břicho. Právě v této oblasti se totiž nachází takzvaný hluboký stabilizační systém těla, což jsou svaly, které udržují tělo ve vyvážené poloze. Když jsou však tyto svaly oslabené a navíc ještě obalené větším množstvím tuku, tak si rovnovážnou pozici nedokážou udržet. Tělo z ní pak přirozeně vypadne a páteř se začne křivit, což vede k silným bolestem zad.

Ulehčete tělu s dietou KetoFit

Nejsnadnější cestou, jak vaše tělo zbavit břemene, a tak si umožnit bezproblémový pohyb, je shodit přebytečná kila. Jestliže jste se o to už několikrát pokoušela, ale nikdy jste nedosáhla znatelných výsledků, nezoufejte, s dietou KetoFit se vám to stoprocentně podaří. Jedná se totiž o velmi účinnou, ale zároveň přirozenou cestu k dosažení ideální váhy, která nevyžaduje žádné hladovění ani zdlouhavé studování nutričních tabulek.

Proteinová jídla Ketofit

Tajemstvím úspěchu našeho redukčního programu jsou speciální produkty KetoFit. Skládají se totiž ze spousty kvalitních bílkovin a pouze minimálního množství sacharidů, a tak tělu nedodávají příliš energie k jeho fungování. Kvůli tomu se pak uvede do stavu takzvané ketózy, kdy čerpá energii z uložených tukových zásob, které se v důsledku začnou zmenšovat, a vy tak hubnete.

Obrovská výhoda jídel KetoFit spočívá v tom, že si je můžete dopřávat až šestkrát denně a vždy vás dokonale zasytí, takže nebudete mít pocit, že by vám cokoliv chybělo. Kromě pěkné postavy vám také přinesou mnohem více volného času. Většina z nich stačí jen smíchat s vodou, takže se vyhnete zdlouhavému vaření, těžkým nákupům i umývání hromady nádobí.

Během několika týdnů opět zpět ve hře

Podívejte se na jeden z desetitisíců příběhů, kdy se Tomášovi podařilo během pár týdnu shodit neuvěřitelnou váhu. Opět nabral energii, sílu, ulevil svému tělu, kostem i kloubům. Začal opět aktivně sportovat a nyní se dokonce účastní závodů na kole a běžeckých maratonů. Před několika měsíci měl pohybové obtíže a sotva vyšel do schodů. Gratulujeme ke skvělému úspěchu.

 

proměna KetoFit pohybové obtíže


Chci zkusit ketodietu

 

 

 

 

133 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den