Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Tvarohové řezy (míša řezy)

keto/low carb/ Troufáme si tvrdit, že jste všichni, alespoň jednou v životě měli v cukrárně tvarohové řezy. Nechceme vás o ně ochudit, proto jsme je připravili v nízkosacharidové verzi pro low carb i

V článku se dozvíte:

Troufáme si tvrdit, že jste všichni, alespoň jednou v životě měli v cukrárně tvarohové řezy. Nechceme vás o ně ochudit, proto jsme je připravili v nízkosacharidové verzi pro low carb i keto jídelníček.
 

Recept na keto tvarohové řezy:

 chod: dezert
 počet porcí: 2
• celková doba přípravy: 30 minut
• náročnost / obtížnost: střední
• kuchyně: česká

Suroviny pro tvarohové řezy

2 porce

Postup - tvarohové řezy

Na přípravu tvarohových řezů nejprve připravte těsto: smíchejte nejdříve koktejl a sodu. Poté důkladně smíchejte s bílkem a kokosovým mlékem. Vylijte na pečící papír a rozetřete tence do čtverce. Pečte v troubě na 180 stupňů cca 15 min. Tvaroh smíchejte s kokosem a tabletou rozpuštěnou v trošce vody. Hotový korpus nechejte vychladit a rozkrojte na půlku. Na jednu půlku dejte připravenou náplň a druhou přimáčkněte. Nechejte vychladit v lednici 3 hodiny a můžete podávat.

tvarohový řez

Výživové hodnoty tvarohového řezu:

1 porce

Energie 794 kJ 
Sacharidy 5,5 g
Tuky 5 g
Bílkoviny 23 g 

Tvarohové řezy si můžete dopřát od druhého týdne hubnoucí fáze keto diety. Tvarohové řezy oceníte i při low carb stravování, kdy si chcete držet štíhlou linii. A pokud sportujete, budou tvarohové řezy výborné jako doplněk a zdroj kvalitních proteinů.

Doporučujeme:

Už jste vyzkoušely tvarohové řezy? Pokud ano, vyzkoušet i další recepty, třeba proteinový cheesecake - fitness delikatesu.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které si drží štíhlou línii díky keto cukroví.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.

recepty KetoFit
Příběhy a inspirace KetoFit

Vyzkoušeli jste už tvarohový řez?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.