Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Mohu pít při ketodietě alkohol?

Dáte si rádi po perném dni zaslouženou sklenku vína nebo piva? Jste pozvaní na oslavu či svatbu a nechcete ji prožít s vodou v ruce? Zpomalí alkohol při keto dietě nebo dokonce úplně zastaví hubnutí?

Alkohol při keto dietě nedoporučujeme

Ketodieta a alkohol

Při keto dietě KetoFit® je základem úspěchu omezení příjmu sacharidů a tuků, díky kterému tělo začne spalovalo vlastní uložené tuky. Ale právě alkohol v jákékoliv formě obsahuje vysoké množství sacharidů. Pokud byste konzumovali alkohol při keto dietě, tělo se primárně zaměří na spalování alkoholu namísto uložených tělesných tuků. Tím pádem se hubnutí zpomalí, nebo v horším případě zastaví. Navíc alkohol celkově zpomaluje metabolismus, v rámci hubnutí se snažíme přesně o pravý opak.

Největším nepřítelem je samozřejmě tvrdý alkohol při keto dietě, který obsahuje nejvyšší množství sacharidů. Pivo, radlery a jiná ochucená piva jsou také vysoce sacharidová a nejsou tak vhodná při keto dietě. Nejmenším nepřítelem je víno. Ke konci diety si dokonce můžete dopřát vinný střik aniž byste porušili hubnutí. Více se dozvíte níže v článku.

Pivo a tvrdý alkohol je při keto dietě zakázaný
V průběhu hubnutí alkohol nedoporučujeme

Z výše uvedených důvodů je tedy alkohol striktně zakázán při keto dietě. Berte to tak, že hubnutím s KetoFit nejen že snížíte váhu, ale uděláte si celkovou očistu organismu i od alkoholu.

Produkty KetoFit® slouží primárně ke snížení váhy, ale nesou s sebou i další benefity. Slouží také na detoxikaci organismu. Tento očistný proces můžete umocnit pitím bylinný čajů nebo zeleninové šťávy. Udělejte si z toho rituál, místo večerního vína, či piva u oblíbeného seriálu si dejte bylinný čaj. Kromě dobrého pocitu, podpoříte i svůj organismus.

S detoxikační kůrou KetoFit KetoCare dosáhnete maximální detoxikace, prohloubíte očistný proces a zbavíte se toxických látek a metabolitů. Budete mít více energie a také celkově organismu odlehčíte.

Detoxikace organismu KetoCare

 

Co ale pít když jdete na oslavu?

V 1. fázi hubnoucí keto diety
V této fázi se tělo nachází ve 100% ketóze a dochází k největšímu úbytku tuků, proto se raději alkoholu úplně vyhněte. Požitím alkoholu můžete proces hubnutí přerušit a nové nastartování ketózy může zabrat až několik dní.

V 2. fázi stabilizační keto diety
V druhé fázi keto diety si již můžete malé množství alkoholu dopřát. Ale pozor, pouze vinný střik. 1-2 vinné střiky hubnutí ve druhé fázi neohrozí. Vybírejte však suché víno nebo prosecco, které obsahuje maximálně 2 g zbytkového cukru. Tvrdý alkohol ani pivo nedoporučujeme.

Při oslavě k pití vína samozřejmě patří různé pochutiny. Většina ale obsahuje vysoké množství sacharidů, proto se jim vyhněte. Nikdo se určitě neurazí, když si na oslavu donesete své. Doporučujeme slané proteinové tyčinky, nebo 71% proteinovou čokoládu, která je skvělá k vinnému střiku.

 

Slané proteinové tyčinky k vinnému střikuSlané proteinové tyčinky

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Je keto dieta bezpečná?

Je keto dieta bezpečná?   Budu hubnout ve 2. fázi keto diety?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů můžu přijmout za den?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

48 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den