Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jde to skvěle, kila mizí velmi rychle!

Dobrý den, ráda bych vám popsala své první poznatkya zkušenosti s dietou. Počáteční hmotnost,na které jsem se po těhotenství zasekla, byla 75 kg.Můj cíl bylo dostat se na váhu před několika lety.

Dobrý den, ráda bych vám popsala své první poznatky
a zkušenosti s dietou. Počáteční hmotnost,
na které jsem se po těhotenství zasekla, byla 75 kg.
Můj cíl bylo dostat se na váhu před několika lety.
 
Dlouho jsem se odhodlávala do něčeho pustit, ale nemohla jsem najít „to pravé“. Veškeré diety, které se mi zdály zdravé, byly pro mě moc složité, nebo možná, byla jsem na ně moc líná. Ale v běžném denním provozu mezi prací, domácností a dětmi nezbývá moc času, který bych chtěla a mohla věnovat vaření jídel podle speciálního jídelníčku. 
Dozvěděla jsem se o této proteinové dietě, a přestože se mi úplně nepozdávala a bojovala jsem s myšlenkami typu: to nemůžu vydržet, určitě budu mít hlad a budu bez energie..., rozhodla jsem se to zkusit. 
V pátek jsem si vyzvedla produkty a s odhodláním, ale stále s pochybami jsem šla do toho. Počáteční hmotnost, na které jsem se po těhotenství zasekla byla 75 kg. Cíl jsem si stanovila jasný - pohodlně padnout do kalhot, které mám ráda, ale sotva dopnu.
 
Po několika dnech s proteinovou dietou přišlo první překvapení. Opravdu nemám hlad a cítím se v pohodě. Žádnou únavu, vyčerpanost a nedostatek energie jsem nepociťovala. Oblíbila jsem si proteinové nápoje a další keto jídla. Když mě honila mlsná, dala jsem si povolenou zeleninu. Dnes mám 13. den diety a poprvé jsem stoupla na váhu. A přišlo druhé překvapení, kila jsou dole. První malé rozdíly už poznám i na džínách. Vidět výsledek je nejlepší motivace pro to pokračovat. Ale hlavně, zbavila jsem se obav, že to nevydržím, protože je to mnohem lehčí, než jsem čekala.
 

Přikládám fotografie po pár týdnech. Budu pokračovat dál...

Návrat k běžné stravě byl docela bez problémů. Ze začátku jsem místo odpoledních jídel používala koktejl, později jsem jej vypustila úplně. Váha se mi drží na té, na kterou jsem se hubnutím dostala. Nyní uvažuji o ještě jednom „kole“ proteinové diety, abych se dostala na to, co jsem si původně stanovila. Celkově jsem s dietou spokojená a doporučila jsem ji i lidem, co se mě ptali, jak se mi podařilo zhubnout.
radka proteinová dieta
Radka / Po těhotenství
 
 

Hanka - jsem na začátku
a cítím se perfektně.

Po několika dnech padají kalhoty.

Zdravím a posílám 2 fotografie, které jsou z posledního dne, kdy jsem se naposledy najedla všeho, i když jsem se poslední léta snažila jíst menší množství a dietně.
 
Nesladila jsem 30 let čaj a kávu, ale ke kávě jsem si dopřála něco málo sladkého. Ráno jsem pravidelně jedla med a ořechy, dopoledne ovoce bez omezení. Večer jsem jedla do 18. hodiny, pak už jen bylinkový čaj, vodu. Večer jsem pravidelně pila víno 2–3 dcl, k tomu často sýr, mandle, ořechy.
Vážila jsem  90,3 kg při výšce 168 cm, 10 kg jsem nabrala během posledních 2 let, kdy jsem onemocněla vážnou nemocí a užívala kortikoidy, trpěla jsem depresemi, nemohla jsem spát, těžce se mi dýchalo. I vyjít schody do 1. patra byl problém, zadýchala jsem se a zpotila se, jako by to byla největší fyzická námaha.
Od 23. října jsem začala pít proteinové koktejly. Dnes (po pár dnech) šla váha hodně dolů a cítím se podstatně lépe. Ráno a svačina = koktejl, oběd omeleta + dovolená dušená zelenina na vodě. Dvakrát jsem měla 10 dkg tvarohu s kokosovou příchutí – tabletku. Odpolední svačina = koktejl, večeře v 18 hodin zeleninový salát (salát ledový, rukola, polníček a dušená kedlubna).
Ve 20 h někdy ještě koktejl. Sladké tabletky (příchutě) jsem nejdříve používala, ale po 3 dnech mi přišly moc sladké a nyní někdy dám 1/2 tabletky. Mám dobrou náladu, nemám hlad, nepociťuji chutě na sladké – to už jsem překonala. Ze začátku mne to 2–3x chytlo a porušila jsem to lžičkou medu a ořechy. 
hanka ketodieta ketofit
Hned od 5. dne jsem pozorovala, že se cítím lehčí, mám radost, jak se dieta bez větších problémů a chutí na normální jídlo dá zvládnout, a hlavně už vidím výsledky snažení. Mám evidentně pozitivní náladu, břicho mi splaskává a mám motivaci a odhodlání vydržet a zhubnout na svou vytyčenou váhu 75 kg.
Jak dlouho to bude trvat, vůbec neřeším, koktejl mi chutná – zvolila jsem příchuť kakaovou a ta mi vyhovuje. Je příjemně vyvážená, chutná, tedy sladká a lahodná. Úžasně mne zasytí – po vypití jsem v pohodě a dobré náladě. Nemám hlad ani chutě. Dám vám vědět, jak budu pokračovat.
 
Hanka (55 let)
 

Po delší době jsem se rozhodla pokračovat
a to rovnou na dovolené. Daleko od ledničky. 

Za 12 dnů jsem v pase ztratila další centimetry. Ale hlavně, cítím se úžasně lehce a mám dobrou náladu. Tak krásnou dovolenou, kde jsem nemusela řešit jídlo - co ke snídani, kupovat pečivo nebo přemýšlet co budu vařit až přijdu od moře a hlavně bez odříkání, jsem zažila poprvé.

Rozhodla jsem se pokračovat v hubnutí s ketofitovou dietou ( ketonovou dietou ) na dovolené v Chorvatsku - daleko od své kuchyně a ledničky. Začala jsem pít koktejly už 2 dny před odjezdem doma protože jsem měla tolik vyřizování, shánění a nutných akcí, že jsem neměla vůbec čas na přípravu dietního jídla - míchání koktejlu a jeho příprava na dávky po 3 hodinách mi zabralo minimálně času.

S odhodláním a se sáčky omelet, polévek a kakaového koktejlu jsem zasedala do autobusu a odjela na 10 dní k moři. Krásně barevný, pozitivní šejkr mi stále připomínal, že je třeba vydržet a nenechat se zlákat jinými potravinami. Také jsem ocenila, že je dost velký a já si do něj míchala i 2 dávky na pobyt u moře nebo výlety. Stupnice mi ukázala kolik mohu vypít a já už jen doplňovala tekutiny. Což byla voda, která je na chorvatském ostrově Murter pramenitá a je velmi chutná. Snídala jsem koktejl, potom kloubní přípravek a pak už jsem se chystala k moři - chodila jsem k otevřenému moři přes ostrov asi 30 minut cesty a vše si nesla v baťohu s sebou. Byly tam borovice, pláž s čistým mořem a romantický vstup do vody a hlavně klid a jen šplouchání moře. S sebou jsem si nosila 2 l vody a vždy jsem ji tam celou vypila. Velká výhoda byla okamžité namíchání koktejlu a pak polévky k obědu - to jsem si uděla přímo na pláži a k tomu jsem si nachystala syrovou kedlubnu nebo okurek. Na odpolední svačinu jsem si připravila koktejl a když jsem přišla navečer do našeho příjemného, ale sluníčkem vytopeného apartmánu, tak jsem během 5 minut večeřela chutnou čabajkovou nebo česnekovou omeletu. To jsem na pánev dala olivový olej - koupila jsem jej přimo od vesničanů, kteří olivy pěstují. Olej jsem osolila, přidala česnek a za minutu nakrájenou cuketku. Za další minutu jsem to zalila omeletou rozmíchanou v trošce vlažné vody a večeře byla hned hotová. To moje sestra, která byla se mnou a připravovala si rizoto nebo těstoviny, večeřela asi za hodinu a to já už jsem si hověla v posteli a četla.
 

ketonová dieta ketofit

Za 12 dnů jsem viditelně zhubla. Ale hlavně, cítím se úžasně lehce a mám dobrou náladu. Tak krásnou dovolenou, kde jsem nemusela řešit jídlo - co ke snídani, kupovat pečivo nebo přemýšlet co budu vařit až přijdu od moře a hlavně bez odříkání, jsem zažila poprvé. Vidím jak mne okolí pozoruje a taky už jsem dávala několikrát ochutnat.

Ketonová dieta KetoFit se mi zdá pro ženy na cestování a s odlehčeným stravováním přímo ideální. Protože se chystám v září odjet na 14 dnů na Kanárské ostrovy - už vím, že do kufru přibalím koktejl a jednoduché směsi na polévku a omeletu, ještě na rozmazlení výborné proteinové tyčinky - a jsem v pohodě, protože mám vyřešeno zdravé jídlo. Zeleninu a budu kupovat na tamním tržišti.

Mám radost, že to funguje. Nyní jsem v období "lehce udržovacím" koktejl si dám 2 až 3 x za den - když někam jdu mám jej hned připravený s sebou, nic mne nezdržuje - je to dokonalé jídlo, když zrovna nemám čas. Jinak si připravuji jídla dle KetoFit receptáře.Mám totiž v plánu ještě zhubnout 6 kg*. V létě se to pak na těle moc příjemně nosí.

Zdraví vděčná zákaznice Hanka. 


Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. *