Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jak zhubnout za měsíc a nezbláznit se

Léto už klepe na dveře a s ním i tolik skloňovaná plavková sezóna. Toto roční období milujete, ale jeho začátek vám každoročně znepříjemní číslo na osobní váze. Ručička totiž zase ukazuje o něco víc,

V článku se dozvíte:

Léto už klepe na dveře a s ním i tolik skloňovaná plavková sezóna. Toto roční období milujete, ale jeho začátek vám každoročně znepříjemní číslo na osobní váze. Ručička totiž zase ukazuje o něco víc, než minulý rok.

Mnoho lidí proto propadá depresím a místo toho, aby si užívali slunce a pohodu, začnou držet rychlou dietu. Bohužel, ta většinou pomůže jen na krátko, ale nemá dlouhodobý efekt.

Chcete se zbavit nevzhledných tukových polštářků, ale nevíte jak na to? Poradíme vám 5 kroků, jak zdravě zhubnout.

Efektivní dieta aneb jak na zdravé hubnutí

Na začátku si musíme přiblížit to, jak vlastně proces hubnutí probíhá. Nebudeme vás zatěžovat odbornými pojmy a vysvětlíme vám to velmi jednoduše. Člověk hubne, pokud pravidelně udržuje kalorický deficit. Tedy v situaci, kdy jeho energetický výdej je vyšší, než energetický příjem.

Pozor však na jeho míru. Extrémní, nebo drastický deficit je omylem rychlých diet, nebo výživových plánů, které mají za cíl rychle zhubnout za týden. Takové diety, nebo programy jsou založeny na velmi razantním omezením příjmu kalorií a mohou tak ohrozit dokonce i vaše zdraví. Naopak vyvážený, nebo velmi mírný rozdíl mezi výdejem a příjmem energie, je skvělým nástrojem k tomu, jak zdravě zhubnout za měsíc a udržet si kila dolů už napořád.
 


TIP: Blíží se oslava, nebo jiná významná událost a vy nezapnete vaše oblíbené šaty, nebo společenské sako? Ukážeme vám, jak rychle zhubnout a to bez nepříjemného hladovění.


Kolik kilo můžete zhubnout za měsíc?

Ještě předtím, než se pustíte do samotného hubnutí, mějte na paměti, že ani nejúčinnější diety neumí zázraky. Nečekejte tedy, že po pár dnech vašeho snažení budete o 10 kg lehčí. Proto se musíte obrnit trpělivostí a dodržovat tipy jak zhubnout minimálně několik týdnů až měsíců. Za zdravé hubnutí za měsíc se všeobecně označuje snižování váhy zhruba o 0,5 kg za týden. Možná se vám to zdá být málo, ale na druhou stranu je to za měsíc 2 až 3 kg dolů a za 3 měsíce necelých 10 kg. A to už se na vaší postavě rozhodně podepíše.

Kolik kilo můžete zhubnout za měsíc?

5 jednoduchých kroků, které vás zbaví nadbytečných kil

Většina lidí si myslí, že dieta a celkový proces hubnutí musí být něco nepříjemného. Není to tak úplně pravda. Klíčem k tomu, jak na optimální hubnutí za měsíc je totiž přestat vynechávat určitý typ potravin a úzkostlivě se v jídle omezovat. Co byste řekli na to, že i během diety s KetoFit® si můžete pravidelně dopřát třeba vaše oblíbené palačinky a to bez výčitek? A je toho mnohem více. Jaké jsou další kroky k tomu, jak zhubnout bez zbytečných nervů?

1. krok: sestavte si plán diety

Prvním krokem k tomu, jak zhubnout, je vzít si tužku a papír do ruky. Napište si reálný cíl, kolik kilo chcete dát dolů za měsíc a potom toto číslo rovnoměrně rozdělte na každý týden. Součástí hubnoucího plánu může být také podrobný rozpis pohybových aktivit, nebo detailní jídelníček. Fantazii se meze nekladou. Čím podrobnější bude váš plán, tím lépe se vám bude dodržovat.

2. krok: zaměřte se na jídelníček a začněte si víc vařit

Hubnutí bez diety, nebo alespoň úpravy jídelníčku je téměř nemožné. Pokud jste se už někdy zajímali o diety a hledali, jak rychle zhubnout za měsíc, možná jste narazili na všeobecnou zásadu, že 80 % hubnutí tvoří strava. Proto je důležité nenechat vaše stravování náhodě a začít přemýšlet nad tím, co jíte. Místo smažených jídel z rychlého občerstvení si na oběd uvařte něco doma. Pokud se vám nechce vymýšlet jídelníček, zkuste třeba některý z redukčních plánů od KetoFit, který vám přesně určí co a kdy jíst.

Keto recepty a jídla s vysokým obsahem bílkovina a proteinů
Recepty na keto jídla pro rychlé hubnutí

Keto jídla pro rychlé hubnutí

3. krok: mějte přehled o tom, co jíte

Jeden z nejhorších problémů, který se může stát při držení diety na měsíc je to, že i přes poctivé dodržování různých tipů jak zhubnout kila dolů prostě nejdou. Ideálním řešením, jak zjistit kde je problém, je začít si zapisovat všechno co sníte. Jednou za čas také není na škodu spočítat si celkový denní příjem kalorií. Tím můžete odhalit mnoho skrytých kalorií, které vám možná unikly. Nejčastěji se jedná o omáčky, nebo slazené nápoje, které mají velké množství kalorií i při malých porcích.

TIP: Potřebujete více tipů jak zhubnout a vytvarovat postavu? Prozradíme vám dalších 20 tipů, jak rychle zhubnout do plavek. S námi to určitě zvládnete.

4. krok: pohyb jako součást vašeho dne

Samozřejmě, že základem hubnutí je kvalitní a plnohodnotná strava, ale věřte, že pokud zařadíte do vašeho denního režimu pohyb, půjde ručička váhy doleva daleko rychleji. Pohybujte se pravidelně a nejlépe každý den. Využijte každé volné chvíle k pohybu. Do sportu se však nenuťte a vyberte si aktivitu, která vás baví. Procházky, tenis, nebo běh? Záleží jen na vás a vašich preferencích.

Cvičení pomůže zpevnit svaly při hubnutí

5. krok: dodržujte pitný režim a to nejen v létě

Věděli jste, že dostatečný příjem tekutin může ovlivnit to, jak rychle budete hubnout? Pro lidský organismus je totiž voda nenahraditelná. Zabezpečuje bezproblémové vstřebávání a trávení živin. Při hubnutí pomáhá organismu zbavit se tukové tkáně a dalších škodlivých látek. Navíc zahání hlad a osvěžuje. Proto nezapomeňte pít dostatečné množství čisté vody nejen v létě, ale také při hubnutí.

Jak na dietu bez hladu? Zhubněte za měsíc s KetoFit

Je vaším cílem zhubnout 5 kg, ale už teď vás děsí pocit hladu a neustálé kručení v břiše? Keto dieta je ideálním řešením. Jde o velmi oblíbený hubnoucí program, který si získal mnoho fanoušků po celém světě. KetoFit® jídla jsou nutričně vyvážená a hlavně dostatečně zasytí. Dejte sbohem mýtům o tom, že nesmíte během diety pečivo, nebo těstoviny. KetoFit® vám pomůže k vaší vysněné postavě a to bez hladovění.

Keto jídla KetoFit pro snadné hubnutí za měsíc

Měsíc je jen začátek cesty k vysněné velikosti

Kolik kilo nakonec zhubnete za měsíc samozřejmě záleží na více faktorech. Každý jsme unikát, a proto výsledky i té nejlepší diety na rychlé hubnutí nemusí být stejné, jako vaší kamarádky, nebo kamaráda. Určitou roli v procesu snižování tukových zásob totiž hraje také například věk, fyzická kondice, nebo psychické rozpoložení. Pamatujte, že hubnutí vyžaduje čas a pořádnou dávku trpělivosti. Nesoustřeďte se na to, jak rychle zhubnout, ale zaměřte se spíše na dlouhodobé budování zdravých návyků. Proto berte první měsíc hubnutí něco jako odrazový bod, od kterého můžete dál pokračovat ve vaší cestě ke štíhlejšímu já.

Trpělivost růže přináší a kila zahání.

Podívejte se, jak se podařilo Petře zhubnout za velmi krátkou dobu s KetoFit. Nejen, že zhubla, ale dokonce se nyní cítí plná energie s chutí do života a opravdu ji to sluší. Přečtěte si i další recenze keto diety.

Recenze a zkušenosti s keto dietou


Chci také ZHUBNOUT