Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Mohu si upravit rozestup mezi jídly dle sebe?

Ketodieta s sebou nese několik doporučení. Je dobré se jimi řídit, protože Vám pomohou nejen v hubnutí, ale také v následném udržení váhy. Pokud si čas jídel přes den upravíte dle sebe, rozhodně to neznamená, že se hubnutí zastaví.

 

Je pravidelnost mezi jídly důležitá?
Pravidelnost je v rámci hubnutí zásadní. Tělo tak bude vědět, že dostává vše co potřebuje, což se projevuje hubnutím. A nebude si šetřit na horší časy, což se projevuje v ukládání tuku. Nedoporučujeme proto žádné KetoFit jídlo vynechat (pouze výjimečně) a zvolit si pravidelnost, která vám bude vyhovovat.

Jak velké přestávky mezi jídly mohu mít?
Při dodržování diety je důležité, abyste si nezpůsobili velký hlad. Intervaly mezi jídly by proto neměly přesáhnout 2-3 hodiny. Tento interval si můžete upravit podle toho, kdy začněte pociťovat hlad nebo dle vašich časových možností (zaměstnání, rodina).

Mohu někdy jídlo KetoFit vynechat?
Ketofit jídla vynechat nedoporučujeme, protože se vám tak sníží přísun kvalitních bílkovin a dalších živin které jsou v ketóze důležité. Pokud se někdy snate, že jídlo vynecháte, měla by to být výjimečná situace.

Kdy během dne jíst první jídlo KetoFit?
První jídlo doporučujeme konzumovat do hodiny po probuzení. Tím se aktivuje váš trávící systém i metabolismus. Pro jeho podporu ještě můžete ihned po probuzení vypít sklenici vody.

 

Jak si můžete upravit čas jídla během dne?

1) Když nemáte hlad - interval mezi jídly může být až 3 hodiny.

2) Když máte hlad – interval můžete zkrátit na 2 hodinový rozestup mezi jídly. Případně si můžete připravit povolenou zeleninu.

3) Jste na noční směně – v tento den, kdy nebudete spát, můžete přidat jedno jídlo KetoFit navíc. Také doporučujeme více povolené zeleniny. Druhý den, kdy po noční službě spíte, jedno jídlo KetoFit uberete.

4) Když nemáte čas – v tomto případě se vždy hodí mít po ruce jednu z našich proteinových tyčinek, které zasytí a nevyžadují žádnou přípravu. Do práce i na cesty se skvěle hodí náš balíček výletník.

Pravidelnost mezi jídly

 

Ukázkový jídelníček hubnoucí fáze ketodiety

První jídlo byste měli přijmout do hodiny po probuzení.
(rozestup mezi jídly 3 hodiny)

Snídaně 7:00
Proteinová kaše s příchutí lískový oříšek

Svačina 10:00 Proteinová panna cotta

Oběd 13:00 KetoFit pizza + povolená zelenina

Svačina 16:00 Proteinový koktejl jablečný štrúdl

Večeře 19:00 Gulášová polévka KetoFit + povolená zelenina

 

 
Proteinová keto pizza KetoFit s minimem sacharidů

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Držím ketodietu podruhé, funguje to stejně?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

Je keto dieta bezpečná?   Zhubla jsem, chci si váhu udržet

 

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

45 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den