Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Držím ketodietu podruhé, funguje to stejně?

Pro některé z nás je otázka hubnutí celoživotní oříšek. Dostaneme se na vysněnou váhu, ale jakmile povolíme, těžce shozená kila jsou zase zpět. Naším úkolem je to, aby takový scénář nenastal. Díky pečlivě sestavenému plánu KetoFit je hubnutí snadné a hlavně udržitelné. Po skončení keto plánu je klíčové si váhu udržet pomocí zdravé stravy. Jak to ale někdy bývá, vlivem stresu, nedostatku času, konzumací nezdravého jídla, sladkostí, či nedostatku spánku, může jít ručička na váze opět nahoru.

Držím ketodietu podruhé, funguje to stejně?

Mohu se do hubnutí s KetoFit ponořit znovu? Je při opakování dietních programů účinnost ketodiety stejná? Je opakovaná ketodieta pro mé tělo bezpečná? Jak si mám případně váhu udržet?

  • Hubnutí bude fungovat i při druhém opakování

Pokud jste se rozhodli k opakování dietních plánů, tak není třeba se obávat. Vaše hubnutí bude po druhé fungovat stejně. Ketóza je stav těla, který si nevybírá, zda podruhé už nebude fungovat. Je ovlivněný tím, co tělu dáváme.

Jídla KetoFit představují plnohodnotnou náhradu stravy. Opakovaná keto dieta tak nepředstavuje pro tělo žádné nebezpečí.  Produkty obsahují několika-druhové kvalitní bílkoviny, vitamíny, minerály, vlákninu a jsou zcela bez chemie. Posilují tak přirozenou obranyschopnost, vaše tělo bude v nejlepší kondici.

Na co si dát pozor při opakování keto programů?

  • Pokud budete dietu KetoFit opakovat více jak 3x v krátkém čase, může se stát, že si tělo na ketózu zvykne a nebude již hubnout tak rychle, jako dříve.
  • Pokud chcete program KetoFit opakovat po plánu Maxi plus, doporučujeme přestávku alespoň měsíc.

Jaký program si mám vybrat při opakování keto plánů?

Tip programu se odvíjí od počtu kilogramů, které chcete zhubnout. Můžete si vybrat:

Redukční plán pro ty, kteří chtějí shodit jen několik kilogramů

V případě, že vám váha ukázala dvojmístné číslo.

Pro velkou změnu životního stylu a zhubnutí z velké váhy.

 

Rychlé výsledkyy při druhém opakování


Pokud byste chtěli ketodietu opakovat a zvolit redukční plán Maxi plus, doporučujeme se poradit s výživovým poradcem nebo ošetřujícím lékařem.

Jak si mohu následně váhu udržet po keto dietě?

Pro snadné udržení váhy po zhubnutí s keto dietou je důležité dodržovat zásady zdravého stravování a hlídat si příjem sacharidů a cukrů. Doporučujeme konzumovat proteinová nízkosacharidová jídla jako doplněk k běžné stravě a to 1-2x denně. Díky proteinovým jídlům KetoFit snížíte automaticky svůj příjem kalorií a sacharidů, váha tak nepůjde nahoru a vy si svou novou postavu krásně udržíte.

Pro více informací jak si udržet váhu po zhubnutí doporučujeme pročíst náš článěk Jak se stravovat po keto dietě.Nízkosacharidová jdla KetoFitNízkosacharidová keto jídla

 

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů proteinového koktejlu je jedna porce?

Je keto dieta bezpečná?   Jak dlouho mohu nejdéle držet první fázi ketodiety?

 

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

 

23 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den