Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Jak dlouho mohu nejdéle držet první fázi ketodiety

Délka první fáze keto diety závisí na celkové délce redukčního plánu. Před tím než začnete hubnout s dietou KetoFit® je třeba si vybrat právě zmíněný redukční plán. Ten si vyberete podle toho, kolik kilogramů si přejete zhubnout. 

Jak dlouho držet první fázi keto diety

První fázi keto diety můžete držet až 4 týdny.

Podle zvoleného plánu budete první fázi keto diety držet jeden až čtyři týdny. Poté budete pokračovat fází stabilizační. V případě, že potřebujete zhubnout více kilogramů, můžete hubnoucí i stabilizační fázi zopakovat, nebo zařadit další redukční plán.

Ukážeme si příklad:
Vyberete si plán Maxi. Tento plán obsahuje 4 týdny fáze hubnoucí a 5 týdnů fáze stabilizační. V průběhu se rozhodnete, že chcete hubnout dále, proto přejdete na plán Maxi plus. Tento plán obsahuje předešlý plán Maxi a po ukončení stabilizační fáze na něj navazuje plán Optimal.

Délky 1. fáze hubnoucí u jednotlivých redukčních plánů ketodiety KetoFit®

  • U redukčního plánu SOFT dodržujte 1 týden.
  • U redukčního plánu OPTIMAL dodržujte 2 týdny.
  • U redukčního plánu MAXI dodržujte 4 týdny.
  • U redukčního plánu MAXI PLUS dodržujte celkem 6 týdnů (4 týdny v rámci redukčního plánu MAXI a 2 týdny v rámci redukčního plánu OPTIMAL).

V každém plánu najdete přesnou délku hubnoucí i stabilizační fáze. Také zde najdete doporučení, který hubnoucí balíček vybrat k jednotlivým redukčním plánům. Hubnutí je velmi individuální, proto se můžete v průběhu diety rozhodnout o prodloužení

Jaká keto jídla jíst během první fáze keto diety?

Během první fáze keto diety si můžete dopřát téměř celý sortiment jídel KetoFit od koktejlů, přes pizzy, těstoviny, polévky, až po sladkosti. U každého jídla v e-shopu je uvedeno pro kterou fázi keto diety je vhodné a jak často ho můžete konzumovat. Pro snadnější začátek však doporučujeme zvolit sestavené balíčky keto jídel. Který balíček vybrat najdete v popisu redukčního plánu.

 

Jídla pro první fázi keto diety
Keto jídla pro první fázi keto diety

Doporučujeme

  • Před zahájením hubnutí doporučujeme prostudovat návod Jak začít ketodietu.
  • Pokud si nejste jistí ve výběru nebo prodloužení jednotlivých plánů, doporučujeme konzultaci s naším výživovým poradcem.

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Je keto dieta bezpečná?

Je keto dieta bezpečná?   Budu hubnout ve 2. fázi keto diety?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů můžu přijmout za den

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

91 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den