Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Mohu v F1 šunku nebo kousek masa?

Vykročení do nového stravování s sebou nese spoustu otázek. Je pochopitelné, že nechcete udělat chybu, která by mohla ovlivnit ketózu. Na začátku hubnutí v ketóze se může stát, že vás přepadne chuť nebo dokonce hlad. Je to normální reakce těla, které si zvyká na jiný typ stravy. Přemýšlíte, zda si můžete dát maso při keto dietě a zda ovlivní hubnutí? Máme pro vás jasné odpovědi:

Mohu v Fi1 šunku nebo maso při keto dietě?

Lze při keto dietě jíst maso?

Maso při ketodietě můžete již v první fázi
- Kuřecí prso, nebo krůtí maso (50 g vařené bez kůže)
- Sušené maso hovězí Jerky (25 g)

Lze při keto dietě jíst šunku?

Šunku si můžete dopřát již v první fázi.
- Krůtí nebo kuřecí šunku 50 g s obsahem masa 90% a více

Lze při keto dietě jíst uzeniny?

Uzeniny při keto dietě nedoporučujeme, zejména salám, párky, klobásky atd., protože obsahují spoustu soli, lepku, zvýrazňovačů chuti a tuku.


Pozor: Maso i šunka jsou doplněk.

Maso i šunka slouží v hubnoucí fázi jako doplněk. Nenahrazují jídlo KetoFit, protože neobsahují důležité vitamíny, vlákninu a stopové prvky. Šunku a maso v keto dietě si můžete dopřát mezi jídly, nebo je můžete kombinovat s keto jídly KetoFit.

 

Sušené maso KetoFit Fine GustoSušené maso Fine Gusto KetoFit

 

S jakými keto jídly mohu maso a šunku kombinovat?

Je maso a šunka při ketodietě jediný doplněk, který si mohu dopřát?

Jsou i další doplňky. Pokud si budete chtít mezi jídly dopřát něco sladkého, doporučujeme Fitkao KetoFit. Lahodný kakaový nápoj s betaglukany, který obsahuje minimum sacharidů.

Pouze jeden doplněk denně
Důležité je, abyste si vybrali maximálně jeden doplněk denně. Vaše hubnutí to tak neovlivní a kila půjdou dolů. Stále přitom nezapomínejte na doporučení jednotlivých fází keto diety KetoFit.

Pokud se stane, že se vaše váha zastaví, doporučujeme tyto doplňky vyřadit nebo se poradit s výživovým poradcem KetoFit.

 

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Co jíst k proteinovému chlebu?

Je keto dieta bezpečná?   Jaká dochucovadla mohu při ketodietě použít?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik káv denně mohu vypít při ketodietě?

Je keto dieta bezpečná?   Můžu čokoládu při ketodietě?

Je keto dieta bezpečná?   Kolikrát denně mohu sladké / slané tyčinky?

 

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

16 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den