Pouze dnes: VŠECHNY proteinové POLÉVKY ve slevě! Až 33 % >>

3 zaručené tipy, jak zhubnout paže

Krátké rukávy, nebo špagetová ramínka jsou symbolem teplých a letních dnů. Po dlouhé zimě konečně vytáhnete vaše oblíbené tričko z minulé sezóny a nestačíte se divit. Rukávy jsou malé a vaše ruce se do okrajů látky nevzhledně zařezávají.

Jak zhubnout paže

Bohužel, silné ruce se nedají tak lehce zamaskovat, jako například povolené břicho. Co s tím? Nepropadejte panice. Poradíme vám, jak se zbavit tuku na rukou a zároveň vám doporučíme efektivní cviky na hubnutí rukou.

Ruce jsou doménou mužů, ženy na ně často zapomínají

Formování vrchní části těla je běžné hlavně u mužů. Mnoho žen se při svém hubnutí zaměřuje spíše na to, jak zhubnout břicho, nebo boky, které jsou často označované jako problémové, a proto cvičí pouze sestavy na jednu konkrétní partii. Tak moc se soustředí na to, aby jejich břicho bylo dokonalé, že často zapomínají na další části jejich těla. To je velká škoda, protože nevzhledné špeky na rukou, nebo také volná kůže na pažích, dokáží zkazit celkový dojem z postavy.

Jak se zbavit tuku na rukou? 3 tipy, které musíte vyzkoušet

Silné paže totiž opticky přidávají kila navíc. A to asi není cílem nikoho z nás. Na rozdíl od jiných partií těla, jsou ruce velmi často odhalené a takzvaně na očích. Proto je dobré na ně při tréninku nezapomínat. Před samotným začátkem formování svalů na pažích je nutné si uvědomit, že hubnutí a sport má na tělo komplexní dopad.


TIP: Drželi jste dietu, ale ručička na váze se vám po pár měsících vrátila na to stejné místo, jako před začátkem hubnutí? Prozradíme vám, co způsobuje jojo efekt a vysvětlíme jak mu předejít.Ten je často také ovlivněn různými faktory jako jsou geny, nebo věk
. Proto může tvarování paží trvat delší čas, než jste plánovali. Na druhou stranu to ale není nemožné. Stačí udělat pár změn ve vašem životním stylu. Ukážeme vám 3 tipy, jak zeštíhlit paže a zbavit se povislé kůže na rukou jednou provždy. Mějte vždy na paměti že 80 % úspěchu tvoří jídlo a 20 % sport. Správně nastavenou stravou se zbavíte tuku a vhodnými cviky zpevníte svaly a ruce.

1. Zaměřte se hlavně na váš jídelníček

Jídlo je palivo pro váš organismus. Díky němu tělo pracuje tak, jak má. Kvalitní a dostatečná strava také ovlivňuje úroveň vaší imunity. Proto se zaměřte na to, co jíte. Rychlé občerstvení a sladkosti nahraďte plnohodnotným jídlem. Zařaďte do vašeho jídelníčku dostatečné množství zeleniny a ovoce. Jen tak dodáte vašemu tělu potřebné vitamíny a minerály.

Správná strava pro hubnutí paží

Doporučujeme dietu, při které nebudete mít hlad a přesto budete hubnout. Jedná se o proteinové diety. Díky speciálnímu procesu ketózy dochází k rychlému spalování tuků při zachování svalové hmoty. Zbavíte se tak nežádoucího tuku na rukou.


TIP: Váháte, jestli proteinová jídla KetoFit® opravdu zkusit? Ketonová dieta pomáhá nejen hubnout, ale také získat zpátky ztracené sebevědomí. Přesvědčte se sami a podívejte se na skvělé výsedky a recenze mladé maminky Petry.

Jak se mi podařilo zhubnout paže

2. Přidejte posilovací cviky na ruce

Dalším dílem do skládačky, jak posílit ruce, je provádění speciálních cviků na paže, které zvládnete i doma. Opravdu nemusíte trávit dlouhé hodiny v posilovně, abyste docílili hezkého těla. Domácí cvičební sestava vám nezabere více než pár minut a navíc ušetříte peníze za sportovního trenéra, protože jsou často zdarma. Na internetu najdete spoustu videí, které mají dobře sestavený set cviků a to nejen pro dosáhnutí pevných a hubených rukou. Jaké cviky na štíhlé paže nesmíte ve vašem tréninku vynechat?

  • Různé druhy kliků (klasické, dámské, tricepsové, s pomůckami).
  • Cviky na posilování rukou s činkami (popřípadě láhvemi s vodou) jako je rozpažování, upažování, předpažování.
  • Jednoduché cviky s posilovací gumou, které díky odporu gumy procvičují biceps, triceps a ramena.

Posilování s činkami pro zhubnutí paží

Po cvičení je důležité zvolit vhodnou stravu. Vyhněte se sacharidům a naopak zařaďte proteiny pro regeneraci svalů. Nejoblíbenější jsou proteinové tyčinky nebo koktejly.

3. Začněte s plaváním, nebo nordic walkingem

Neláká vás posilování rukou s činkami, ale přitom chcete mít zdravě vytvarované a hubené ruce? Další tipem na zpevnění paží je sport, který do pohybu aktivně zapojuje vrchní část těla. Jde například o plavání, které v podstatě protahuje všechny svaly v těle a navíc podporuje zdravé dýchání. Než se ponoříte do bazénu, dejte si pozor na správné provedení plaveckého stylu a dodržujte plavecké pokyny. V opačném případě byste si mohli spíše ublížit, než podpořit vaše zdraví.


TIP: Odhalte pravdu. Jste v normálu, nebo máte nadváhu? Spočítejte si svůj BMI index na jednoduché BMI kalkulačce. Během pár vteřin budete vědět, jak na tom jste.Pokud nemáte ve vaší blízkosti plavecký bazén, zkuste nordic walking, který je také známý pod pojmem severská chůze. Tento sport vznikl ve Finsku a odtud se rozšířil do celého světa. O co jde? Jedná se o svižnou a dynamickou chůzi s holemi, která aktivuje celý váš organismus. Skvělé na ní je, že ji může provádět naprosto každý. Severská chůze není omezena věkem, ani sportovní pokročilostí, tak jako jiné sporty. Nordic walking je příjemnou aktivitou, která nejen skvěle posílí svaly vrchní části trupu, ale také například dolní končetiny. Je výbornou variantou pro ty, kteří nemohou běhat ze zdravotních důvodů, ale na druhou stranu je pomalé procházky nudí.

Podpořte hubnutí paží nordic walkingem

Přes veškerou snahu nemůžete zhubnout?
Dejte si 3 týdny s KetoFit®

Cvičíte pravidelně, ale kila dolů, ani štíhlé paže nevidíte? Možná za to může špatně sestavený jídelníček. Nechce se vám hledat nejbližší výživový poradce a rádi byste si stravování vyřešili sami? KetoFit® je konečně dieta, která vám pomůže snížit váhu na vaše vysněné číslo a to bez složitého počítání kalorií. Díky speciálně vytvořenému programu si můžete zvolit konkrétní KetoFit® redukční plán, který bude odpovídat vašim požadavkům na hubnutí.S ketonovou dietou můžete shodit nejen pár kilo, ale také se zbavit nezdravé nadváhy. Její velkou výhodou je fakt, že si při ní můžete dopřát třeba proteinové pečivo, pizzu nebo čokoládu. S KetoFit® nemusíte trávit hodiny vařením jídla v kuchyni. Příprava těchto speciálních jídel je velmi rychlá a snadná. Proto je tolik oblíbená v České republice i na Slovensku.

Keto jídla pro snadné hubnutí

Trpělivost je při hubnutí klíčová

Bohužel, neexistuje jedna zaručená rada, jak se zbavit tuku v podpaží, nebo na to, jak rychle zhubnout. Hubnutí je dlouhý a náročný proces, který je někdy nepředvídatelný. Jeden měsíc můžete shodit několik kilo a následující týdny se ručička váhy nemusí pohnout ani o deko. Často se kila dolů projevují na vaší postavě nejdříve v partiích, na kterých vám ani tak moc nezáleží a až potom se dostává třeba právě na ruce, nebo vytoužené břicho. Důležité je však vydržet a nevzdávat se hned po prvním nezdaru.

Zařaďte do vašeho každodenního režimu uvedené tipy včetně keto diety a uvidíte, že široké, nebo povislé paže budou velmi rychle minulostí.

 

Neztrácejte čas a pusťte se
do rychlého hubnutí

 

 

 

 

 

 

 

Autor článku: Bc. Veronika Ivanová
Redakce Ketofit

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?