Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

V létě 2017 váha ukazovala 80 kg, hrůza.

V létě 2017 váha ukazovala 80 kg, hrůza.Dnes je mi 40 a tak hubenou postavu jsem neměla ani na střední škole.

V létě 2017 váha ukazovala 80 kg, hrůza.
Dnes je mi 40 a tak hubenou postavu jsem neměla ani na střední škole.

Dobrý den,

chtěla bych se podělit o zkušenost s dietou KetoFit. Už v mládí jsem neměla zrovna ideální váhu, přesto že jsem dost sportovala (lyže, kolo, judo….). Pak přišly děti (dnes 21, 17 a 10 let), na sport už nebyl čas a kila přibývala.
Samozřejmě jsem vyzkoušela spoustu „zaručených“ diet v podobě tablet, čajů, hubnoucích masáží i zábalů, které nebyli zrovna laciné a ne moc účinné. Další pokus byl s krabičkovou dietou, ta na nějaký čas pomohla, ale výsledky nebyly trvalé, navíc příprava zabrala spoustu času.

Tenkrát mě inspirovala kamarádka,
opravdu hodně zhubla s KetoFit.


V létě 2017 už váha ukazovala 80 kg, hrůza
, ale byla jsem smířená s tím že už jiná nebudu.
Asi 2 měsíce po té jsem si telefonovala s mojí dlouholetou kamarádkou (která také celý život bojuje s váhou) a došla řeč i na toto téma. Pochlubila se mi že od září zhubla o 10 kg a rozhodně nekončí. Okamžitě jsem chtěla vědět jak to dokázala a tak jsem se dozvěděla o KetoFitu. 

Hned jsem si objednala první dávku, pečlivě jsem si přečetla veškeré rady a informace na vašich stránkách a vrhla jsem se na to. Prví týden jsem opravdu poctivě dodržovala všechny instrukce a hle několik kil bylo fuč. Paráda, jen tak dál. Už jsem neměla žádné pochybnosti a pokračovala v dietě. 1 fázi jsem dodržovala asi 2 týdny a kila dál mizela. Začala jsem 2. fázi, kila šla stále dolů. Po 2 měsících jsem shodila to, co jsem chtěla a cítila jsem se úžasně.

Super, je mi 40 a takovou postavu
jsem neměla ani na střední škole.


Byla jsem přesvědčená, že mi to stačí a začala jsem s 3 fázi. (trochu úsměvné je, že moji přátelé, kteří mě delší dobu neviděli, se mě ostýchavě a hlavně nezávisle na sobě ptali, zda nemám rakovinu, leukémii, či nějakou jinou vážnou nemoc, že jsem tak najednou zhubla. Opravdu 3 lidé se mě na to zeptali!!!). Takže jsem si vařila keto jídla která doporučujete na vašich stránkách, občas doplnila některým z vašich výrobků a aniž bych to měla v úmyslu, shodila jsem další spoustu kil. Využívala jsem i tipy na dietní večeřeSuper, je mi 40 a takovou postavu jsem neměla ani na střední škole.

Zhubla jsem s proteinovou dietou KetoFit

 

Dnes už je to přibližně rok a já si stále držím svojí váhuA myslím že za to opravdu vděčím KetoFit. A proto, všem, kteří už to vzdali, bych doporučila KetoFit alespoň vyzkoušet, věřím, když jsem to dokázala já, tak s KetoFit to zvládne každý.*


Všem přeji mnoho úspěchů.
Michaela Eisenreichová

 

Facebook Michaely
https://www.facebook.com/michaela.eisenreichova.9

 

Chci také ZHUBNOUT
 

 

Gratulujeme Míše za úžasnou životní změnu!

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se tomu, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jidla v e-shopu KetoFit.