Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Mohu při ketodietě žvýkat žvýkačky

Spousta z nás si den bez žvýkačky nedovede představit. Je to pomocník, který vám zajistí svěží dech a také optimální pH v ústech. Během redukce váhy jsou žvýkačky velmi oblíbené, potlačují totiž chuť k jídlu. Je ale konzumace žvýkaček během diety správná volba? Neohrozí hubnutí?

Žvýkání žvýkaček při keto dietě

Ano, žvýkání během diety je povoleno, ale pouze žvýkačky bez cukru.

Denní dávka žvýkaček při keto dietě není omezena, dbejte však na doporučení výrobce.

Ketodieta a žvýkačky

V prvním týdnu keto hubnutí si tělo zvyká na nový stravovací režim, příjem sladkostí a cukru se omezí na nulu. Díky tomu vás mohou občas přepadat chutě na sladké. Žvýkačky mohou být dobrý pomocník, chutě na sladké zastaví a vy tak nemáte nutkání zhřešit.

Elegantnějším řešením, pokud bez sladkého nemůžete být, je zvolit do svého jídelníčku sladká keto jídla. Skvěle zasytí a hlavně uspokojí chutě na sladké. Rozdíl oproti běžným sladkostem je v jejich nulovém obsahu cukrů.

Oblíbené jsou například proteinové tyčinky a dezerty.

Žvýkačky při dietě pro lepší pocit v ústech

V keto dietě při procesu ketózy se někdo může setkat s nepříjemným pocitem v ústech. Ten může vznikat díky efektu výrazného spalování tuků. S tímto vám právě pomůže žvýkání žvýkaček bez cukru nebo dokonce i máty. A pokud máte rádi olivový olej, je to velká výhoda. Protřením úst olivovým nebo bylinným olejem také zamezí nepříjemnému pocitu v ústech.


Žvýkačky při keto dietě

Chybí vám v ketodietě pevná strava?

Pokud patříte mezi vyznavače hubnutí pouze s proteinovými koktejly, může vám chybět pocit žvýkání pevné stravy. Konzumace žvýkaček vám během snížení kalorického příjmu pomůže nejen pro lepší pocit v ústech a zahnání chutě na sladké, ale také navodí pocit konzumace pevné stravy.

Hubnoucí plány KetoFit® jsou ale nastaveny tak, aby vám klasická pevná strava nescházela. Můžete si dopřát různá oblíbená jídla v keto verzi jako je například proteinová pizza, těstoviny s rajčatovou omáčkou, pečivo, omelety, palačinky a spousty dalších dobrot.


Proteinové palačinkyProteinové palačinky - zasytí a podpoří hubnutí

Díky kombinaci všech produktů KetoFit® si na běžnou nezdravou stravu ani nevzpomenete a budete se cítit skvěle. Pro více informací doporučujeme přejít na článek Co jíst při ketodietě.

Jako inspirace vám také poslouží naše keto recepty, kde najdete různé varianty jídel pro hubnoucí i stabilizační fázi.

 

Na závěr si zopakujeme otázku: Dieta a žvýkačky?
Ano, žvýkejte a užívejte si své hubnutí.

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Co jíst k proteinovému chlebu?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů proteinového koktejlu je jedna porce?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den