Ptejte se: +420 770 110 650


Jak zhubnou po porodu bez hladovění - víme jak na to!

5 základních pravidel

Pro řadu žen představuje shazování přebytečných kil po porodu velký problém. Už samotné zotavování z porodu spolu s péčí o novorozence, která vyžaduje kompletní změnu každodenní rutiny, bývá pro novopečenou matku dost náročným obdobím.

Nicméně i tak je třeba co možná nejdříve najet na zdravý životní styl, který představuje nejen účinnou cestu jak zhubnout po porodu, ale také jak se z něj nejlépe zotavit.

 

jak hubnout po porodu

 

Je naprosto přirozené, že během těhotenství přiberete. Placenta, plodová voda, prsní tkáň, větší objem krve i samotný plod pochopitelně něco váží, zatímco přebytečný tuk slouží jako rezerva energie pro vás i vašeho drobečka.

Pokud ale je tuku nadbytek, tak přirozeně vyvstává otázka, kdy začít hubnout po porodu. Samozřejmě můžete zlehka začít už po několika týdnech, určitě byste na to ale měla jít pozvolna a zbytečně se nepřetěžovat. Zkuste například následující tipy.

1. Kojte, pokud můžete

Možná uvažujete o tom, že byste svému miminku začala brzy podávat náhražky mateřského mléka, avšak vězte, že hubnutí po porodu s kojením půjde lépe. Jedná se totiž nejen o přirozený způsob jak dodat vašemu dítěti všechny potřebné živiny, ale také jak se rychle a přirozeně zotavit. Při pravidelném kojení se totiž stahuje děloha a spolu s ní se vrací do normálního stavu i zbytek vašeho těla, a tak se postupně vrací zpět i vaše váha, kterou jste měla na počátku těhotenství.

2. Choďte na procházky

Je jasné, že hned po porodu nenakráčíte do posilovny a nebudete zvedat těžké váhy, to ale neznamená, že byste se měla pohybu vyhýbat úplně. Nejlepší hubnutí po porodu probíhá pozvolna, a tak by i aktivita měla postupně narůstat. Pro začátek vsaďte na pravidelné procházky s kočárkem, na které byste určitě stejně vyrazila tak jako tak. Postupně můžete své tempo i délku trasy zvyšovat, čímž si vytvoříte solidní fyzičku, která vám přijde vhod při vašem pozdějším snažení o redukci váhy.

3. Hlídejte si pitný režim

Nesejde na tom, zda jste po porodu nebo ne, na dodržování pitného režimu je potřeba dbát vždy. Během spalování tuků se totiž z těla uvolňují toxiny, které je nutné z těla dostat ven, a to spolu s močí. V opačném případě byste na sobě mohla zpozorovat různé nepříjemné symptomy jako bolesti hlavy, únavu, svalové křeče nebo viditelnou dehydrataci pokožky. Snažte se však pít po malých douškách a pravidelně. Nárazové dohánění pitného režimu zatěžuje ledviny a může způsobit, že byste kromě toxinu vyloučila i cenné minerály, které tělo nestihlo zpracovat.

4. Začněte cvičit

Jakmile se budete cítit zotavená a připravená na náročnější aktivitu, můžete se pustit do cvičení. Nemusíte však vyhledávat žádné speciální cviky po porodu. Na efektivní spalování tuků se totiž doporučují především různé druhy kardio cvičení, které zahrnují například běh, jízdu na kole nebo plavání, jelikož při nich hubne tělo jako celek. Pokud však nechcete, aby vám narostly velké svaly, zvolte pomalejší tempo, ale cvičte déle - ideálně hodinu v kuse, a to alespoň dvakrát nebo třikrát do týdne.

5. Vsaďte na správnou dietu

Jestliže už jste někdy hledala způsoby jak zhubnout, tak jistě víte, že to nepůjde bez úpravy vašeho jídelníčku. Během kojení se velkým zásahům do vašeho stravovacího režimu raději vyhněte, abyste svůj organismus příliš nezatežovala. V této fázi se spíše vyhýbejte zpracovaným potravinám a jezte hodně zeleniny, ovoce, semen a ořechů. Nicméně jakmile začnete dítěti dávat příkrmy a tím pádem kojit méně a méně, už se můžete pustit do razantnějších kroků.

Skvělým pomocníkem při hubnutí poporodních kil vám bude ketonová dieta KetoFit. S ní se vám podaří zhubnout prakticky bez námahy a navíc i bez hladovění, a to díky speciálním pokrmům, které jsou bohaté na proteiny, vlákninu, vitamíny i minerály, ale zároveň obsahují minimum sacharidů, čímž vyvolávají v těle stav zvaný ketóza. Během něj tělo využívá zásoby energie uložené ve formě tuků, a tak je přirozeně spaluje - a vy tak hubnete. 

Podívejte se jak se podařilo snadno zhubnout jedné z desítek tisíc zákaznic KetoFit - https://www.ketofit.cz/hubnu-14. Během několika týdnů se dostala na váhu nižší než před porodem a dokonce i před jejími školními lety. 

 

Ketodieta KetoFit mě pomohla

 

Pokud i vy bojujete s hubnutím po porodu,
doporučujeme vyzkoušet právě ketonovou dietu, výsledek je téměř 100%.

Více o ketonové dietě zde

 

 

 

 

 

166 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den