Víkendová akce: SLEVA 200 Kč pro všechny objednávky nad 2 000 Kč. Zadejte kód: dvekg >> Vybírejte ZDE

Jak zhubnout prsa
5 zaručených tipů

Plný a dokonalý výstřih je snem každé ženy, a proto mnohé sní o větší velikosti podprsenky. Když už však je objem hrudníku opravdu velký, může způsobit nejeden zdravotní problém. Pokud patříte mezi ženy, které mají větší obvod prsou a ráda byste snížila jeho velikost, čtěte dál. Poradíme vám, jak zhubnout v prsou a navíc odstranit tuk z prsou pomocí 5 jednoduchých tipů. Které to jsou?

5 zaručených tipů, jak zhubnout prsa

Ženské poprsí není jen sval

Ještě předtím než vám prozradíme, jak snížit velikost prsou, je nutné si připomenout, jaké tkáně tvoří ňadro. Zkuste si vzpomenout na hodinu biologie. První, co vás určitě napadne ve spojení s ženským poprsím, je prsní sval a mléčná žláza. Prsní svaly u žen můžete vyformovat pomocí vhodně zvolených cviků na zpevnění prsou a cviků na hrudník, to je samozřejmě správně. Ale věděli jste, že ženské poprsí tvoří zčásti také tuková vrstva? Díky tomu není nijak složité zjistit, jak zhubnout v prsou a zbavit se velkého obvodu jednou provždy.

Anatomie prsou u ženského těla


TIP: Chcete vědět, jak jste na tom s vaší postavou? Odhalte to pomocí BMI kalkulačky. Snadno a rychle zjistíte, jestli je vaše váha optimální, nebo máte nadváhu.


Jak zmenšit poprsí? 5 tipů, které vám pomůžou

Pokud jste se už někdy snažili zhubnout boky, nebo břicho, tak asi víte, že ne vždy se vydřená kila dolů projeví přesně tam, kde chcete. Hubnutí je totiž komplexní proces a velmi těžko se odstraňují tukové polštářky jen v jedné části těla. Ale nezoufejte. Stačí být trpělivý a výsledná kila dolů se nakonec projeví i tam, kde si budete přát. Prozradíme vám 5 jednoduchých tipů, jak odstranit tuk z prsou a zároveň dosáhnout vysněného čísla na váze.

1. Změňte vaše stravování

Dobře sestavený jídelníček je základem pro úspěšné hubnutí. Bohužel, ne všichni si mohou dovolit služby výživového poradce, a proto drží nejrůznější diety z internetu. Jejich dodržování je ale problematické a často je doprovázeno hladem. Klíčem k úspěšnému hubnutí bez hladu je dostatečný přísun bílkovin. Proto jsou proteinové diety tolik oblíbené. Pomocí jí jdou kila dolů a to bez vlčího hladu. Navíc si nemusíte odpírat ani tolik skloňované pečivo. KetoFit® totiž nabízí proteinové pečivo, které můžete jíst denně, aniž byste přibrali.

2. Zařaďte do vašeho dne pohyb a cviky na zpevnění prsou

Synonymem moderní doby je pohodlí a s ním úzce souvisí sedavý způsob života. Čím dál více lidí pracuje v kanceláři, kde prosedí hodiny a hodiny na židli. To znamená, že za celý den udělají jen pár kroků. Po stravě je pohyb dalším důležitým článkem v tom, jak zmenšit poprsí o několik centimetrů. Nemusíte hned kupovat permanentku do fitka.

Cviky, které pomohou na zhubnutí prsou

Stačí začít pomalu. Třeba s pravidelnými procházkami a tím, že několikrát do týdne vytáhněte podložku a zacvičte si sestavu cviky na povislá ňadra. Mezi nejlepší cviky na prsní svaly patří například kliky, pullover, nebo přitahování na zádech.


TIP: Jak zmenšit poprsí bez hladovění? Pomůžou vám v tom výhodné balíčky ketodiety. Dejte sbohem dietám, při kterých vám kručí v břiše.


Pokud nevíte, jak správně dělat kliky, nebo cviky na střed prsou, nechte se inspirovat na internetu. Najdete tam spoustu videí zaměřených na nejlepší cviky na prsní svaly, které si zacvičíte i doma. S opakováním cviků na prsní svaly pro ženy to však moc nepřehánějte, ať vás na druhý den netrápí prsní svalová bolest.

3. Dopřejte si dostatečný spánek

Poctivě dodržujete dietu a pravidelně se hýbete, ale kila nemizí tak rychle? Možná je na vině spánek. Nekvalitní a nedostatečný spánek může totiž vaše hubnoucí plány narušit a zpomalit. Během spánku se totiž tělo regeneruje a pokud je tento proces přerušen, hubnutí nemusí jít tak rychle. Proto spěte minimálně 7 hodin a před usnutím omezte modré světlo, aby vaše tělo bylo ráno svěží a odpočinuté.
Odpočívejte i během dne. Pokud se cítíte unavená, dopřejte svému tělu 30 minut odpočinku.

Dopřejte si odpočinek i při hubnutí prsou

4. Snižte přebytečný stres

Neustálý tlak na výkon spouští v lidském organismu přemíru stresu. Muži chtějí vydělávat dostatek penež a ženy chtějí být dokonalými manželkami. Nervy a stres způsobují nejen nepříjemné myšlenkové pochody, ale také chemické reakce v organismu. Stresové hormony mají negativní vliv na hubnutí a mohou docela zásadně překazit hubnoucí plán. Přestaňte se proto honit za dokonalostí a snižte vaše nároky na sebe sama.

5. Odnaučte se zajídat emoce

Emoční jedení je zlozvyk, který vám v plánu, jak zmenšit objem prsou, rozhodně nepomůže. O co se jedná? Jednoduše řečeno je při tomto zlozvyku bráno jídlo jako odměna. Zajídat se dá smutek, ale i radost. Bohužel, většinou se jedná o jídlo, které je plné cukrů, rafinovaných tuků a především prázdných kalorií. Takové pochutiny možná uspokojí vaše chuťové buňky, ale tělu nedodají optimální množství živin a navíc po něm budete mít hned hlad. Pokud si chcete dát něco sladkého, volte lepší variantu v podobě proteinových tyčinek, nebo proteinových dezertů. Ty nejen skvěle chutnají, ale především vás i zasytí a dodají organismu potřebné živiny.

Proteinové dezerty pro snadné hubnutíProteinové fitness palačinky pro snadné hubnutí


TIP: Jak nahradit cukr sladkými příchutěmi do proteinové diety.


Jak zhubnout prsa? S KetoFit to půjde snadno

Jídlo je palivo pro váš organismus. Všeobecně platí, že při dietě tvoří 80 % úspěchu strava a 20 % pohyb. Proto kromě pravidelných cviků na zmenšení prsou, nenechte náhodě ani vaše stravování. Denně byste měli přijmout doporučené množství všech vitamínů, minerálních látek a dalších živit, aby mohl fungovat tak, jak má. Přestaňte při hubnutí hladovět a vynechávat vaše oblíbená jídla jako jsou například těstoviny. KetoFit vám pomůže v cestě ke vaší vysněné postavě a také v tom, jak efektivně zhubnout v prsou. Jednoduše si vyberte redukční plán ketodiety, který vám bude nejvíce vyhovovat. Chcete jen vylepšit postavu, nebo shodit více kilo?

Keto jídla pro snadné zhubnutí prsouKeto jídla pro snadné zhubnoutí prsou

KetoFit mění hubnoucí sny v realitu

Hubnutí není jednoduché a často bývá psychicky náročné. Aby jste dokázali podpořit efekt zmenšení prsou při cvičení, nastavte si vaši dietu tak, aby vás neomezovala. Není nic horšího, než začít razantně omezovat kalorie a přestat úplně jíst. Taková dieta je zdraví nebezpečná a navíc může způsobit nechvalně známý jojo efekt. KetoFit® je hubnoucí program, díky kterému bude shazování kil mnohem snadnější a hlavně bez hladovění. Přesvědčte se sami a přečtěte si některý z neuvěřitelných příběhů žen, které zhubly pomocí ketodiety i několik desítek kilo. Budete překvapeni, jak účinná a jednoduchá dieta může být.

Výsledky se dostaví, musíte být ale trpělivý

Pokud začnete dodržovat výše uvedených 5 tipů, jak snížit velikost prsou uvidíte, že se pozitivní výsledky brzo dostaví. Musíme však podotknout, že každý člověk je originál a někdo uvidí výsledek v podobě kil dolů po pár dnech a někdo až po měsíci snažení. Důležité je váš plán, jak zmenšit poprsí nevzdávat hned po prvním nezdaru. Každý organismus potřebuje individuální množství času, aby se změny na váze projevily.

Úspěch žen při hubnutí
Důkazem úspěchu jsou tisíce spokojených žen, které své podělily o recenze a hodnocení keto diety. Zjistěte, jak se jim podařilo zhubnout.

Recenze keto dietyZdravotní sestra zhubla s KetoFit z váhy 164 kg

 

Zhubněte snadno a bez dřiny
keto jídly KetoFit

 

 

 

 

 

Autor článku: Bc. Veronika Ivanová
Redakce Ketofit

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?