Ptejte se: +420 770 110 650


Ciabatta
dokonalé proteinové pečivo pro fit postavu

Pečivo je základem české kuchyně a málokdo si dokáže představit svůj život bez něj. Bohužel do diety se vůbec nohodí - má moc sacharidů. Ale naštěstí tu je proteinové pečivo - CIABATTA téměř bez sacharidů, bez mouky a s 26 vitamíny a minerály. Jednoduše dokonalé moderní pečivo pro fit postavu (obsahuje pouze 1,5 g sacharidů v porci), s naší ciabattou kila určitě nepřiberete.

ciabatta proteinová

Recept proteinové pečivo:
 chod: snídaně, svačina, večeře
 počet porcí: 2
• celková doba přípravy: 20 minut
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: italská

Suroviny na přípravu ciabatty (2 porce): 

Postup pečení ciabatty

Připravit proteinové pečivo je snadnější než péct klasický chleba. Jdeme na to: Nejprve smíchejte směs na polévku, kypřící prášek, psyllium a koření. Přidejte vajíčka, olivový olej, česnek a na malé kousky nakrájené olivy. Vytvořte těstíčko a dle potřeby přidejte trochu vody. Na pečícím papíře vytvořte ovál a pečte 15–20 minut na 180 stupňů. Proteinové pečivo si můžete dát k salátu, nebo ho potřít cottage sýrem, ozdobit šunkou atd. (používejte bezsacharidové doplňky pro fit postavu).

Ciabatty si můžete napéct vetší množství a uschovat na další den.

ciabatta proteinová

ciabatta proteinová

Výživové hodnoty proteinového pečiva
ciabatta (1 porce)

Energie 700 kJ 
Sacharidy 1,5 g
Tuky 8,5 g
Bílkoviny 18 g 

Ciabattu si můžete dopřát během hubnoucí i stabilizační fáze proteinové diety. Protenové pečivo oceníte při low carb stravování i při sportu pro doplnění proteinů.

ciabatta proteinová

Jak je vidět, klasická houska, rohlíky a podobné pečivo jsou plné sacharidů, díky kterým se snadno přibírá na váze. Pečujte o své tělo a dopřejte si kvalitní jídlo. Naše proteinové pečivo ciabatta má pouze 1,5 % sacharidů, je dokonalá pro hubnutí, sport i celou rodinu.

  

Doporučujeme:

Chutnala vám ciabatta? Vyzkoušejte i další recepty na proteinové pečivo bez mouku a sacharidů. Například keto bulku, burger či originální Keto chleba KetoFit.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které už svá přebytečná kila shodily.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit 

 

Vyzkoušeli jste ciabattu?
Ohodnoťte naše proteinové pečivo. Děkujeme.

 

 

181 hodnocení
4.7

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den