Ptejte se: +420 770 110 650


Jak zhubnout nohy? Víme jak na to!

Pokud už nějakou dobu hledáte odpověď na otázku: „Jak zhubnout nohy,“ věřte, že v tom nejste sama. Tisíce žen po celém světě řeší ten samý problém, obzvlášť v letní sezóně, kdy je jejich ukazování v šortkách, sukních a plavkách prakticky nevyhnutelné. Nebude vám však stačit pouze sport na štíhlé nohy, opravdu efektivní hubnutí totiž vyžaduje změny v životním stylu jako takovém. Jaké to jsou?

 

jak zhubnout nohy

 

Strava, základ štíhlé linie

Pokud však chcete znát způsob jak nejúčinněji zhubnout, pak určitě vsaďte především na jídelníček. Právě on totiž bývá nejčastějším důvodem, proč se podkožní tuk tvoří, a to nejen v oblasti nohou, ale po celém těle, a to třeba i v obličeji. Hlavním “zabijákem” štíhlé linie bývají většinou zpracované potraviny jako sladké tyčinky, párky, uzeniny nebo dokonce těstoviny a pečivo, u kterých často ani nevíte, co vlastně jíte a už vůbec ne v jakém poměru.

Potom se stane, že to přeženete jak se sacharidy, tak i s tuky, to pro tělo znamená přebytečnou energii, kterou si začne ukládat ve formě podkožního tuku. I s ním se ale dá zatočit relativně snadno, pokud k tomu využijete revoluční proteinovou dietu KetoFit, která na rozdíl od jiných dietních programů není drastická, nezatěžuje vaše orgány a ani nevyžaduje, abyste se trápila s pocitem hladu.

Základem tohoto dietního programu jsou speciální proteinová jídla, ze kterých se po několik týdnů bude skládat celý váš jídelníček. Tyto pokrmy obsahují velké množství bílkovin a vlákniny, ale zároveň minimum sacharidů, díky čemuž v organismu dochází k takzvané ketóze. Během ní nezískáváte energii ze stravy, ale začnou se efektivně využívat uložené tukové zásoby a vy ihned hubnete. Díky jídlům KetoFit to dokážete bez složitých receptů a hodin strávených v kuchyni či na nákupech, zbyde vám plno času na cvičení a následný odpočinek.

 

Můžete vyzkoušet:

a další dobroty, které připravíte za minutku.

 

Jak zhubnout nohy

 

Pohybem k hubnutí celého těla

I když se snažíte zhubnout pouze v určité oblasti, je třeba se zaměřit na tělo jako celek. Cviky na vnější stehna, zadek či lýtka totiž dovedou posílit a vyrýsovat vaše svaly, ale s podkožním tukem jako takovým vám nijak zásadně nepomohou. Nejlepším přítelem se vám v tomto ohledu stane kardio cvičení, ať už v formě běhu, jízdy na kole, rychlé chůze či nordic walkingu. 

S pomocí kardio cvičení se váš organismus naladí na určitou tepovou frekvenci, při které dochází ke spalování tuku po celém těle a tím pádem se jedná o velmi účinný způsob jak se zbavit tuku na stehnech i lýtkách. Při aktivitách, jako je běh či rychlá chůze, se navíc intenzivně zapojují svaly po celých nohách, díky čemuž se krásně zpevní a vytvarují.

 

jak zhubnout nohy

 

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den