Víkendová SLEVA 200 Kč na všechny nákupy nad 750 Kč. Zadejte kód: fitdveste Vybírejte ZDE

Jak sestavit keto dietu?

Pokud se rozhodnete, že si keto dietu vytvoříte a naplánujete sami z klasických potravin, tak se rozhodně obrňte trpělivostí. Pravděpodobně u toho totiž strávíte několik hodin, nebo dokonce dní. Chcete začít s hubnutím co nejdříve a nemáte čas trávit vaše večery zjišťováním informací, plánováním jídelníčku nebo pocítáním kalorií? Vyzkoušejte keto dietu KetoFit®. 

Jak sestavit keto dietuZačněte s keto dietou správně už od začátku

Jak sestavit ketonovou dietu?
Sestavit si keto dietu je s KetoFit® velmi jednoduché a rychlé. Díky speciálně vytvořeným redukčním plánům a balíčkům vám stačí pouze několik minut k tomu, abyste mohli začít spalovat vaše tukové zásoby.

Z pohodlí vašeho domova
KetoFit® jídla si můžete objednat z pohodlí vašeho domova a jejich další velkou výhodou je fakt, že jsou připravená během chvilky. Díky tomu ušetříte spoustu volného času, který byste jinak strávili nakupováním vhodných potravin v supermarketu a vařením složitých low carb receptů. 

Jak postupovat, pokud se rozhodnete pro efektivní hubnutí s keto dietou KetoFit®?

1. Vyberte si redukční plán, kterým se budete řídit po celou dobu hubnutí.

  • Trápí vás jen pár přebytečných kilogramů a kvůli tomu visí vaše oblíbené rifle už celý rok ve skříni? Vyzkoušejte redukční plán Soft.

  • Redukční plán Optimal je o 2 týdny delší než předchozí plán, a proto se hodí pro hubnutí s cílem zmenšit velikost oblečení o 1 až 2 konfekční velikosti.

  • Redukční plán Maxi doporučujeme při větší nadváze.

  • Díky redukčnímu plánu Maxi plus dosáhnete těch nejlepších výsledků. Za 15 týdnů se vaše postava doslova změní k nepoznání.

2. Naplánujte si jídelníček podle sebe a přizpůsobte si ho vašim chutím. 

Rozmanitost produktů KetoFit® je opravdu velká. Proto nemusíte mít strach, že byste museli jíst pořád stejná jídla každý den. Jednotlivá jídla KetoFit® si při ketonové dietě můžete zakoupit samostatně, nebo ve výhodném balíčku. Jídla si pak přes den můžete naplánovat a zkombinovat podle vašich chuťových preferencí a také časových možností.

3. Dodržujte jednotlivé fáze keto diety.  

Redukční plány KetoFit® mají vždy 2 fáze: hubnoucí a stabilizační. Každá z nich má jinou funkci a také jiná pravidla. Aby vaše hubnutí probíhalo podle plánu a vy jste skutečně získali vaši vysněnou váhu, je důležité se s každou z nich seznámit. Podrobný popis těchto fází naleznete zde.

FÁZE KETO DIETY KetoFit

Jak vypadá vzorový jídelníček keto diety? 

Abychom vám ukázali, že keto dieta není o hladovění a odpírání si vašich oblíbených jídel, připravili jsme pro vás vzor jídelníčku pro keto dietu KetoFit® v obou fázích.

Vzor jídelníčku pro keto dietu ve fázi hubnoucí: 

Vzor jídelníčku pro keto dietu ve fázi stabilizační:


Účinná keto jídla KetoFit

TIP: Jaká další jídla si můžete připravit při držení keto diety? Přinášíme vám rozsáhlý keto receptář plný vynikajících sladkých a slaných receptů.

Autor článku: Petra Tomanová
Odborná výživová poradkyně KetoFit

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?