Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Nefunguje vaše dieta?
S KetoFit zhubnete a váhu si udržíte!

Snažíte se zhubnout sami, ale výsledky žádné? Už jste zhubli, ale po ukončení diety přišel krutý jojo efekt? Drastické neprofesionální diety, které si naordinujeme sami, nám ve většině případů nepřinesou nic dobrého. Zpomalí náš metabolismus, nezhubneme a navíc přijdeme o svalovou hmotu.

Svěřte své tělo špičkovým jídlům, budete žasnout nad výsledkem

Možná je čas předat svůj sen o vysněné postavě do rukou odborníků. Spolehněte se na 100% ověřenou hubnoucí metodu. Nechte se hýčkat jídly KetoFit®, která pomohla zhubnout už statisícům žen.

Vše je připraveno, o nic se nemusíte starat. Žádné počítání kalorií, žádná dřina. Rychle zhubnete a váhu si udržíte. Za to dáme ruku do ohně. S jídly KetoFit® budete hubnout od druhého dne, váhu si udržíte a budete se cítit FIT díky našemu speciálnímu složení a nejméně sacharidům.

Zhubnete a váhu si udržíte

  • stačí jíst 5x denně skvělá jídla KetoFit
  • hubnute bez ztráty svalů
  • žádné hladovění, nehrozí jojo efekt
  • nemusíte se dřít v posilovně a tvrdě cvičit
  • získáte svou vysněnou váhu za pár týdnů

 

Rychlé hubnutí díky minimu sacharidů


Zajímá vás, proč je hubnutí s KetoFit tak úspěšné? Hubnete 24 h denně, i když spíte, a bez dřiny. Díky nejméně sacharidům. 

Hubnutí s KetoFit funguje na principu, kdy tělo samo pálí své tuky. Jak? Konzumací jídel KetoFit dojde v těle ke speciálnímu stavu ketóza, kdy energie pro fungování těla vzniká rozložením tuků a vy tak hubnete. Pro nastartování účinné ketózy je důležitý nejnižší obsah sacharidů v jídlech.


 

Nepoznáte, že jste na dietě,
pochutnáte si na skvělých jídlech, na pizze, burgeru, těstovinách, čokoládě, džemech a dalších dobrotách...

Keto jídla KetoFitketo jídla KetoFit

 

Nebojte se hubnutí, nejste v tom samy. S jídly KetoFit už zhublo přes 100 000 žen, byly snědeny miliony jídel. A my vás budeme podporovat.

 Stále váháte, zda se pustit do hubnutí s KetoFit? Můžete se spolehnout na jedinečný výsledek. Desetitisíce zákaznic a téměř 3500 hodnocení na Heureka.cz a Zbozi.cz jsou zárukou snadného výsledku a skvělých jídel. Nikdy není pozdě začít, pojďte do toho s námi.

Videa z natáčení na TV PRIMA - Proměna roku 2020 s KetoFit 

keto dieta video proměna s KetoFithodnocení KetoFit

Přečtěte si příběhy, jak úspěšně zhubly zákaznice s KetoFit.

 

 
Tak jdeme na to!?
Vysněná postava s KetoFit® je na dosah.


Přidejte se k nám do skupiny na Facebooku, je nás přes 10 000. Sdílíme si své úspěchy, recepty, rady, tipy, vzájemně se motivujeme. Společně to jde vždycky snadněji.

 

Facebook KetoFit

  Chci se přidat do skupiny KetoFit

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Zhubla jsem, ale chci ještě pokračovat

Je keto dieta bezpečná?   Zhubla jsem, chci si váhu udržet

Je keto dieta bezpečná?   Nehubnete ve fitku? Máme řešení:

Je keto dieta bezpečná?   Můžu čokoládu při ketodietě?

Je keto dieta bezpečná?   Kolikrát denně mohu sladké / slané tyčinky?

 

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den