Ptejte se: +420 770 110 650


Bílkovinová dieta – výhody rychlého hubnutí

Proč patří bílkovinová dieta v poslední době mezi nejoblíbenější metody, jak shodit přebytečná kila. Popularitu si vydobyla z několika důvodů. Především proto, že opravdu funguje, ale také se při ní nemusíte trápit hlady, ani dlouhými hodinami cvičení. Jak se tedy hubne s bílkovinovou dietou a jak neudělat zbytečné chyby?

 

bílkovinová dieta

Jak funguje bílkovinová dieta

V čem vlastně spočívá to „kouzlo“ bílkovinové diety? Jak název napovídá, jídelníček při této dietě využívá hlavně bílkoviny (proteiny), zatímco sacharidy se omezují na minimu. Má to svůj zcela logický důvod, jak si hned vysvětlíme.

Vaše tělo za běžných okolností nejraději čerpá energii ze sacharidů (obiloviny, pečivo, brambory, rýže, ale i cukry z ovoce). Co se stane, když sacharidy přestanete jíst? Váš organismus se musí adaptovat, a je na to dobře připraven. Lidské tělo umí využít jiný zdroj energie – tuk. Metabolismus začne „spalovat“ tuky z potravy, ale i podkožních zásob. Výsledek je, že hubnete – tímto způsobem už se podařilo zhubnout statisícům žen i mužů na celém světě.

Hubnutí díky ketóze

Stav, kdy organismus spaluje tuky, místo sacharidů se jmenuje ketóza. Je to přirozený proces lidského metabolismu. Původně byla ketóza objevena a používána při léčbě epilepsie, ale to je už dávná historie. Ketózu k efektivnímu hubnutí dnes využívá bílkovinová dieta, nebo také populární proteinová dieta KetoFit.

Vyhněte se rizikům při bílkovinové dietě

Pokud už jste nadšení bílkovinovou dietu vyzkoušet, musíme vás upozornit – i tato dieta má svoje rizika. Stačí ale vědět, jak se jim vyhnout. Pokud z jídelníčku vyřadíme ovoce, část zeleniny a obiloviny, zbavíme se tím i podstatné části vitamínů i vlákniny. A to vám může velmi rychle podlomit zdraví!

bílkovinová dieta vitamíny

 

Jaké je řešení? Celkem snadné – bílkovinovou dietu zvolte v podobě speciálních jídel KetoFit, které sestavili odborníci na sportovní výživu. Kromě kvalitních bílkovin tato proteinová jídla obsahují komplex vitamínů, minerálů a vlákniny, ať už jde o proteinový koktejl, nebo omeletu.

„No ale já přece zvládnu jídla pro bílkovinovou dietu uvařit sama,“ řekne plno českých žen – kuchařek. Jenže ono to není vůbec jednoduché! Aby bílkovinová dieta fungovala, musíte velmi striktně dodržovat povolené a zakázané ingredience i množství jídla. Jinak se snadno stane, že proces ketózy porušíte a hubnutí se nekoná. Proto většina pokusů o domácí bílkovinovou dietu končí neúspěchem a názorem že „to přece nefunguje.“

Zhubněte bez hladovění – výhody bílkovinové diety

Hubnutí s bílkovinovou dietou, pokud vše děláte správně, má několik obrovských výhod. Pokud se spolehnete na jídla KetoFit, která pomohla zhubnout už desetitisícům žen, bude těch výhod opravdu hodně:

 • KetoFit je ketodieta speciálně pro ženy, kterou vyvinuli odborníci na výživu pro vrcholové sportovce
 • Zhubnete tukové zásoby, ale svaly zůstávají ochráněné díky proteinům
 • Netrápíte se hlady – jídla bohatá na bílkoviny vás zasytí
 • Hubnutí pomocí ketózy je rychlejší než běžná dieta, nebo cvičení
 • Není to drahé, utratíte stejně, nebo méně, než za běžné potraviny
 • Nemusíte řešit, co jíst a uvařit ani sestavovat dietu na vlastní pěst
 • Proteinová dieta KetoFit obsahuje komplex důležitých vitamínů a minerálů
 • Nemusíte cvičit ani sportovat – o hubnutí se stará ketóza
 • Součástí diety jsou teplá jídla i dezerty, nehrozí selhání díky chutím na sladké
 • KetoFit dieta minimalizuje jo-jo efekt
 • Neřešíte nákupy – jídla vám přijdou v balíku až domů

Jak vidíte, hubnutí s KetoFit může být opravdu v pohodě, na vás je se rozhodnou a pak si průběh diety nepokazit nevhodnými potravinami.

 

bílkovinová jídla KetoFit

keto dieta jídla

 

Jak začít s bílkovinovou dietou

Jak vypadá typický scénář hubnutí na bílkovinové dietě? Stačí si vybrat některý z redukčních plánů KetoFit a pak podle plánu jíte 5 jídel denně.

V bílkovinovém jídelníčku na hubnutí najdete pestrou nabídku jídel:

 • proteinové polévky a omelety
 • proteinové kaše (výborné, ke snídani a když vás „honí mlsná“)
 • speciální těstoviny a pečivo
 • proteinové koktejly a smoothies
 • dezerty vhodné pro ketodietu

Objednejte si produkty KetoFit za výhodné ceny v e-shopu a začněte hubnout!

Tato speciální jídla můžete nakombinovat s povolenou zeleninou a přidat i další suroviny. Nemusíte nic vymýšlet, inspiraci čerpejte v receptech KetoFit.

Tip: Vyzkoušejte některý z desítek receptů pro bílkovinovou dietu.

 

bílkovinová jídla

Jídelníček při bílkovinové dietě – co jíst

Jak vidíte, bílkovinová dieta neznamená trápit se hlady a odříkat si oblíbené chutě. Díky tomu, že jíte převážně bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu, budete po jídle sytí a můžete i zahnat mlsnou některým z proteinových dezertů.

Co jíst po ukončení keto diety? Je vhodné nadále dodržovat nízkosacharidovou stravu, aby nenastal nežádoucí jo-jo efekt. Toto  přehled hlavních surovin, ze kterých můžete jídelníček při bílkovinové dietě postavit:

 • maso (preferujte libové)
 • ryby a mořské plody
 • jídla pro ketodietu od KetoFit
 • vejce
 • mléčné produkty – tvaroh, bílé jogurty, sýry
 • proteinové koktejly
 • semínka, ořechy a panenské oleje
 • avokáda a olivy
 • proteinové pečivo a proteinové těstoviny
 • zelenina všeho druhu i ovoce (hlavně s nižším obsahem cukrů)
 • proteinové dezerty

Mnoho z vás určitě potěší, že ani sladkosti si při bílkovinové dietě nemusíte odepřít. Nízkosacharidová dieta KetoFit nabízí proteinové dezerty, které můžete mlsat ihned, nebo je připravíte za pár minut.

 • proteinové tyčinky v čoko polevě
 • panna cotta
 • palačinky – doporučujeme!
 • čoko puding

bílkovinová dieta

Zkušenosti s bílkovinovou dietou

Co pomáhá tolika lidem, aby se rozhodli zhubnout s KetoFit? V neposlední řadě určitě zkušenosti s keto dietou ostatních žen. Máte se zkrátka kde inspirovat a získat potřebnou motivaci, nebo ve Facebookové skupině konzultovat vaše dotazy.

KetoFit není žádná pochybná novinka! Více než 85 tisíc žen i mužů už s tímto způsobem hubnutí má pozitivní zkušenosti. Můžete si přečíst jejich zkušenosti a recenze keto diety, ale i celé příběhy jejich úspěšného hubnutí.

 

 recenze a zkušenosti s keto dietou

 

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den