20% SLEVA na oblíbené produkty. Hledejte štítek FitDezert. Platí na nezlevněné. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Co je to ketogenní dieta

Ketogenní dieta je dnes už velmi rozšířená a ověřená metoda pro rychlé hubnutí. KetoFit podle zásad ketogenní diety vytvořil sortiment jídel určených speciálně pro ženy, jako jediná značka na trhu. H

Ketogenní dieta je dnes už velmi rozšířená a ověřená metoda pro rychlé hubnutí. KetoFit podle zásad ketogenní diety vytvořil sortiment jídel určených speciálně pro ženy, jako jediná značka na trhu. Hubnutí s KetoFit je účinné a velmi rychlé. Navíc vás bude bavit.

Jak zhubnout s ketogenní dietou

Pro nastartování procesu hubnutí s ketogenní dietou si stačí vybrat některý z redukčních plánů a jíst 5 x denně jídla KetoFit. Jsou to například  proteinové polévky, omelety, kaše, proteinové koktejly a dokonce i lahodné dezerty bez cukrů. Jídla KetoFit si můžete už nyní objednat v našem e-shopu za výhodné ceny a jednou pro vždy zatočit s nadbytečnými kily.

Ketogenní dieta = proteinová dieta = dukanova dieta = bílkovinová dieta = nízkosacharidová dieta

Ketogenní dieta KetoFit a její hlavní výhody

Zvolte pro rychlé hubnutí ketogenní dietu od KetoFit a užívejte si její následující výhody:

 • KetoFit je ketodieta vyvinutá speciálně pro ženy, sestavili ji čeští odborníci na výživu pro vrcholové sportovce
 • Ketogenní dieta KetoFit je čistě přírodní, bez chemie
 • Hubnete pouze tuk bez pocitu hladu, svaly jsou chráněné díky proteinům
 • Ketodieta KetoFit obsahuje komplex 26 důležitých vitamínů a minerálů
 • Nemusíte sportovat, ani jinak cvičit – o hubnutí se stará ketóza – přirozený efekt ketodiety na váš metabolismus
 • Hubnutí s ketogenní dietou je rychlejší, než běžná redukční dieta, nebo cvičení
 • Součástí ketodiety KetoFit jsou teplá i studená jídla a samozřejmě dezerty
 • Ketogenní dieta minimalizuje jo-jo efekt
 • Garantujeme vrácení peněz v případě, že nebudete spokojeni do 14 dní
ketogenní dieta

Jak funguje ketogenní dieta

Ptáte se, v čem spočívá to „kouzlo“, ketogenní stravy? Rychlé hubnutí funguje na principu tzv. ketózy:

Organismus za normálních okolností čerpá energii hlavně ze sacharidů. Když ale sacharidy přestanete jíst, tělo se musí přizpůsobit. Umí to velmi dobře – sáhne po jiném zdroji energie – tuku. Váš organismus začne „spalovat“ zásoby podkožního i vnitřního tuku a vy hubnete. Je to přirozený proces lidského metabolismu, spolehlivý a bezpečný. Hubnutí s ketogenní dietou KetoFit není závislé na cvičení, nebo počítání kalorií.

Pro sportovce může být vhodná cyklická ketogenní dieta, kdy se střídají cykly striktní ketodiety se „sacharidovým“ obdobím. Sacharidy totiž pomáhají ve fázi závodů a vrcholových výkonů. Tedy nic, co by běžný smrtelník potřeboval řešit.

Pro většinu žen je ketogenní dieta spolehlivým řešením na (často mnohaleté) otázky, třeba jak zhubnout zadek, nebo stehna.

Tip: Potřebujete zhubnout? Vypočítejte si, jak na tom jste – pomůže vám BMI kalkulačka.

Jídelníček při ketogenní dietě

Ketogenní dieta není o žádném trápení se hlady. Díky tomu, že jíte převážně bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu, jste po jídle dlouhodobě syti. Můžete sáhnout po odborně sestavených jídlech KetoFit, nebo si připravovat dobroty podle keto receptů.

Tohle je přehled hlavních potravin vhodných pro ketogenní dietu: 

 • maso (převážně libové)
 • vejce
 • ryby a mořské plody
 • odborně sestavená jídla pro ketodietu od KetoFit
 • mléčné produkty, ideálně fermentované – tvaroh, bílé jogurty, sýry
 • proteinové koktejly
 • ořechy, olejnatá semínka a oleje lisované za studena
 • avokádo
 • proteinové pečivo a proteinové těstoviny KetoFit
 • nízkosacharidová zelenina – brokolice, cukety, okurky, květák, saláty, ředkvičky
 • bezsacharidové dezerty pro zahnání chutí na sladké
bezsacharidová dieta

Tip: Podívejte se, jak může vypadat ketogenní jídelníček na celý den.

Nejspolehlivější varianta, jak hubnout s ketogenní dietou jsou speciálně sestavená jídla KetoFit. Nemusíte řešit, co budete vařit, nemusíte shánět ingredience a obětovat dietnímu jídelníčku spoustu času. A co je ještě důležitější – budete mít jistotu, že vám nechybí žádné nezbytné vitamíny a stopové prvky. Díky absenci ovoce a zdrojů vitamínů může být doma připravovaná ketogenní dieta riziková. Sestavit dobře vyvážený keto jídelníček není žádná legrace a rizika ketogenní diety se nevyplatí podceňovat.

Recepty pro ketogenní dietu

Chceme vám představit pár nejoblíbenějších rychlých receptů, pro lepší představu, jaké dobroty si můžete dopřávat: 

Mexicka keto tortilla pněná šunkou a sýrem
obsahuje pouze 5 g sacharidů v jedné porci, vitamíny, minerály a 21 g bílkovin.

keto burger

Keto Burger s hovězím masem
obsahuje pouze 2,5 g sacharidů na porci. Konečně burger, se ktyrým budete hubnout.

Proteinový keto nanuk plný vitamínů a minerálu.
Léto nebo jakoukoliv oslavu si s touto dobrotou můžete užít naplno.
 

Jak vidíte, ani sladké lahůdky při ketogenní dietě nemusíte postrádat. A v sortimentu KetoFit jsou proteinové dezerty s minimem sacharidů, které můžete mlsat bez přípravy, nebo s minimem času v kuchyni:

ketogenní dieta

Podívejte se na všechny recepty pro ketogenní dietu.

Ketogenní dieta a její fáze

Ketodieta KetoFit je rozdělená do dvou fází, aby hubnutí bylo co nejvíce účinné, trvalé a abyste si zvykli na nový styl stravování. Jde o fázi intenzivního hubnutí a pak fázi stabilizační. Délka každé z fází přitom závisí na tom, jak moc potřebujete shodit. Podle toho si vyberete redukční plán.

Zkušenosti s ketogenní dietou

Další z mnoha výhod keto diety je, že se máte kde motivovat a inspirovat. Ketogenní dieta není žádná pochybná novinka. Více než 85 tisíc žen už má pozitivní zkušenosti s ketogenní dietou. Tohle nám napsala Jana:

„S nadváhou jsem bojovala skoro celý život, ale nikdy to nebylo tak děsivé jako poslední roky. Asi před 2 lety mi zjistili poruchu štítné žlázy a jak každá žena dobře ví, štítná žláza se rovná kila nahoru. Bohužel to bylo i u mě a já postupně s váhou vyšplhala na děsivých 105 kg. Bohužel při mé výšce 165 cm to bylo strašné číslo. Postupně mě váha začala omezovat čím dál více. Mám 7 letého syna a i jeho se to dotklo :(, protože jsem nebyla schopná jezdit na kole, jít na trampolínu tak jako dřív. To bylo asi mé největší zklamaní. Řekla jsem si dost!!!

Před a po keto dieta KetoFit

V předchozích letech, kdy jsem ještě neměla tak extrémní váhu, jsem zkoušela různé hubnoucí metody od změny stravy, přes dřinu při cvičení, po různé diety, bohužel neúspěšně, váha se moc nehýbala. Proto jsem teď sáhla po známé keto dietě KetoFit, která je rozšířená snad všude.

Na stránkách KetoFit jsem si objednala redukční balíček na 4 týdny a čekala co se bude dít. Šla jsem do toho s velkým nadšením, i když jsem ze začátku s některými jídly bojovala, vydržela jsem a jela jsem přesně podle doporučení. Naštěstí se výsledky dostavily velice brzy a mě to motivovalo, abych pokračovala. Už snad po prvních 14ti dnech mi bylo vše volné a já se těšila na každé další kilo, které shodím. Postupně jsem si dokupovala koktejly a tyčinky, bez kterých jsem pomalu nevyšla z domu. KetoFit se mi stal životním stylem.

Nyní je to 4. měsíc, co jsem pustila do boje a pomalu, přecházím na low carb dietu. Ale keto jsem zůstala i nadále věrná, protože v práci občas není čas, a tak mám pořád u sebe v šuplíku tyčinku, nebo koktejl. Jídla KetoFit jsou teď pro mě výbornou součástí low carb stravování.“

Načerpejte motivaci od dalších žen, které úspěšně zhubly díky ketogenní dietě KetoFit. Přečtěte si všechny recenze a hodnocení KetoFit.