Proteinový krém za PŮLKU! A další tipy na vánoční mlsání bez kil navíc >> ZDE

ketofit-poradce-hana-pekna
Nenašli jste odpověď
? Zavolejte nám, rádi odpovíme na vaše dotazy.
Výživová poradkyně tel: 778 745 948

Někdy se může stát, že KetoFit kaše nezhoustnejak potřebujete. Standardně se do ní přidává 200 ml vody, nicméně v takovém případě doporučujeme příště vyzkoušet vody méně, a to 160 ml. KetoFit kaše můžete míchat také s mlékem. Ideální je ale přidat tvaroh pro extra hustotu, použijte 200 g odtučněného tvarohu. Dosáhnete tak skvělého výsledku husté kaše KetoFit.

 

Doporučujeme vyzkoušet především naše KetoFit kaše v různých příchutích, které se stanou základem vašeho redukčního jídelníčku. Zejména pokud milujete čokoládu, je výbornou volbou ochucená čokoládová fitness kaše. Doporučujeme zároveň některé kaše dochutit naším unikátním keto džemem bez cukru. Můžete tak mlsat a přitom nepřibírat. 

Chcete se dozvědět více o tom, jak zahustit KetoFit kaše? Vše jsme pro vás podrobně popsali

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Chystáte se hubnout a nevíte, které proteinové tyčinky jsou pro vás nejlepší? Poradíme vám, podle čeho tyčinky vybrat, abyste mohly mlsat a nepřibrat přitom. Nejdůležitější při výběru proteinových tyčinek je především obsah bílkovin a sacharidů. Zatímco bílkovin by mělo být v proteinové tyčince co nejvícesacharidů naopak co nejméně. Zároveň je potřeba dát si pozor na kvalitu použitých bílkovin.

 

Pokud chcete mít jistotu, že si kupujete kvalitní proteinové tyčinky s vysokým obsahem kvalitních bílkovin (nad 30 %), a zároveň s minimálním obsahem sacharidů, jsou skvělou volbou KetoFit Protein tyčinky. Vybrat si můžete z různých příchutí. Právě tyto tyčinky jsou vhodné k tomu, aby vás zasytily a vy po nich zároveň nepřibíraly. 

Chcete se o nejúčinnějších tyčinkách na hubnutí dozvědět víc? Máme pro vás další informace, které by vám neměly uniknout.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Nepravidelné směny jsou v hubnutí problematické, ale rozhodně ne neřešitelné. Keto dietu můžete držet i pokud pracujete na noční směnu a celkově máte nepravidelnou pracovní dobu. Zhubnout s KetoFit je snazší, než jste si mysleli. Hlavním rozdílem je, připravit si v den noční směny 1 jídlo KetoFit navíc(celkem tedy 5+1 jídel). Doporučujeme také více zeleniny, abyste mohli zahnat hlad zdravými kaloriemi.

 

Právě keto dieta je při práci na směny dobrým řešením, na rozdíl od některých jiných drastických diet. Můžete tak získat postavu svých snů. Díky proteinovým jídlům KetoFit nebudete mít takový hlad, protože vás zasytí až na několik hodin, a navíc dodají tělu potřebné živiny. Určitě oceníte jejich rychlou a opravdu snadnou přípravu. 

Chcete další tipy, jak hubnout s keto dietou při práci na směny? Podívejte se, na co byste neměli zapomenout.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Jak už napovídá sám název, ochucovací kapsle slouží k ochucení proteinových jídel KetoFit. Vybírat můžete dokonce ze 13 příchutí, které si pro svou chuť rychle zamilujete. Velkou výhodou našich ochucených kapslí je, že jsou téměř bez kalorií. Můžete si je proto dopřát do svých oblíbených jídel. Skvěle se hodí například do našich koktejlůkaší nebo panna cotty

 

Naše ochucovací kapsle však mají i další využití. Víte, že je můžete využít také jako náhražku cukru? Doporučujeme proto ochucovací kapsle použít i do svých oblíbených receptů. Stejně tak je můžete použít na přípravu ochucených nápojů a domácích limonád. Použití ochucovacích kapslí je snadné a rychle se v jídle nebo ve vodě rozpustí.

Chcete se o ochucovacích kapslích dozvědět víc? Přečtěte si vše podstatné

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Naše dieta má různé fáze. Jednou z nich je také stabilizační fáze keto diety, která slouží k přechodu na běžnou stravu. Po redukčním jídelníčku se nemůžete jen tak vrátit k normální stravě, protože by vám hrozil jojo efektStabilizační fáze diety je udržovací fází a slouží k pomalému hubnutí a následně k zafixování váhy, na kterou se dostanete.

 

Během stabilizační fáze můžete v posledním týdnu pomalu začít zařazovat jídla s vyšším obsahem sacharidů, jako je třeba pečivo. Ideální je takové jídlo zařazovat pouze jednou denně. Můžete přidat také ovoce nebo různé přílohy. Ve stabilizační fázi keto diety doporučujeme pravidelné cvičení nebo alespoň pohyb, jako třeba procházky. 

Zajímá vás víc o stabilizační fázi keto diety? Čtěte dál.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Naše speciální jídla z prémiových surovin, vytvořená tak, abyste efektivně hubli, jsou v práškové formě. Naše polévky, omelety nebo třeba palačinky můžete míchat s vodou, ale stejně tak s mlékem. Můžete si vybrat – záleží ale také na vašem hubnoucím cíli. Pokud vážíte do 100 kgdoporučujeme míchat proteinové koktejly KetoFit s vodou

 

Jestliže ale vážíte nad 100 kg, je vhodnější naše jídla míchat s mlékem. Rozdíl je v tom, že pokud vážíte nad 100 kg a začnete hubnout, tělo bude potřebovat dostatek živin. Právě mléko obsahuje mnoho živin a tělu je snadno dodá. Díky smíchání lahodných proteinových jídel s mlékem budete hubnout pomaleji a přirozenějivyhnete se jojo efektu.

Zajímají vás další informace, jak a s čím míchat proteinová jídla? Vše se dozvíte v detailní odpovědi

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Nenechte se mýlit v tom, že redukční dieta automaticky znamená omezování se a zakazování jídel, které milujete. Během hubnutí s KetoFit si můžete dopřát všena co máte chuť, nebo co máte rádi. Stačí si vybrat z našich proteinových jídel. Co byste řekli třeba na svíčkovou, která vám dokonce pomůže shodit kila. Zdá se vám to nemožné? Díky našim upraveným a zdravějším jídlům to nemožné není. Váš jídelníček při keto dietě tak může být pestrý a neomrzí. 

 

Nicméně KetoFit omáčky můžete při keto dietě kombinovat také s dalšími přílohami. Vytvoříte si tak chutná jídla, která vás navíc zasytí. Vyzkoušejte například keto těstoviny risoni nebo třeba bezsacharidové špagety. Všechny přílohy obsahují minimální podíl sacharidů a jsou vhodné hned od první fáze diety. Přejeme dobrou chuť.

Zajímají vás i další proteinová jídla, která můžete kombinovat? Vše jsme pro vás podrobně sepsali na jednom místě.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Ano, keto dieta a redukční program KetoFit je zcela bezpečná po doporučenou dobu, která je 4 týdny ve fázi hubnoucí a 5 týdnů ve fázi stabilizační. Věděli jste, že například lékaři předepisují tento dietní režim osobám trpícím epilepsií? Stejně tak na keto dietě žily eskymácké kmeny (samozřejmě to pro ně nebyla dieta ale normální druh stravování). 

 

Keto dieta je tak zcela bezpečná a rozhodně nemusíte mít strach ji držet. Ketolátky jsou energetickým substrátem pro některé periferní tkáně, například pro srdeční sval nebo ledviny. Během keto diety a ketózy se ale ketolátky stanou zdrojem energie i pro další orgány, například pro mozek. Mnohem rychleji tak dochází k jejich vstřebání a štěpení z tukových buněk. Proto probíhá efektivní redukce tuku

Chcete vědět víc o keto dietě a jejím účinku na vaše zdraví? Vše jsme pro vás podrobně shrnuli.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Rozhodně, ano, nemusíte mít obavy. Přestože druhá fáze keto diety slouží jako přechod a stabilizace vaší hmotnosti, můžete v ní nadále hubnout. Nicméně hubnutí už nebude tak rychlé jako v první fázi keto diety. Je to mimo jiné proto, abyste se vyhnuly jojo efektu. Návrat k normální stravě musí být pozvolný a plynulý

Druhá fáze keto diety slouží hlavně k přechodu na normální stravu. Jakmile se postupně zafixuje hmotnost, na kterou jste v první fázi ketonové diety zhubly, přijde na řadu pozvolné hubnutí. Doporučujeme také vyzkoušet různé recepty pro 2. fázi keto diety. Najdete v nich mnoho slaných i sladkých jídel. Záleží, na co máte zrovna chuť. 

Zajímá vás víc o hubnutí ve 2. fázi keto diety? Máme pro vás více informací.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Celá keto dieta je postavená na sníženém příjmu sacharidů. Jakmile začnete pozvolna snižovat váš příjem sacharidů a dostanete ho na minimum, začne vaše tělo fungovat jinak. Začne čerpat podstatnou část energie rozložením tuků. Právě díky tomu začnete výrazně rychleji hubnout než při jiných dietách. Kolik sacharidů tedy přijmout za den? Ideální je přijmout pouze do 30 g sacharidů za den

 

Doporučujeme si těchto 30 gramů sacharidů rozložit do více porcí, do více jídel. Rozhodně není vhodné přijmout jídlo, které má většinu z tohoto objemu sacharidů. Takový jednorázový příjem sacharidů by mohl ohrozit ketózu, a tedy i vaše hubnutí. Ideální je používat prémiová jídla KetoFit®, se kterými se dostanete i na 15 g sacharidů denně.

Jaké další tipy a triky dodržovat, abyste nepřijala mnoho sacharidů? Máme pro vás odpověď. 

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Přestože se na první pohled může zdát, že kombinovat produkty jiných keto diet není problém, opak je pravdou. Proč? Protože kromě kvality produktů musíte dbát při keto dietě také na obsah sacharidů v jídle. Optimálně byste měli sníst maximálně 30 g sacharidů za den. Samotné jídlo by nemělo překročit 6 g na porci

 

Celá KetoFit dieta je postavena na prémiových jídlech, které mají okolo 0,9 až 2 g sacharidů na porci. Kdežto třeba jiná proteinová jídla od jiných značek mají klidně i 6,6 g na porci. Můžete se tak dostat klidně i na 50 a více gramů sacharidů denně, a to je samozřejmě problém. Pokud chcete efektivně hubnout, volte pouze proteinová jídla KetoFit.

Nejen jen o sacharidy, ale také o poměr živin. Zajímá vás víc, proč není dobré kombinovat jiná jídla?

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Víte, že proteinový koktejl KetoFit patří mezi nejoblíbenější jídla v keto dietě? Je vyroben z prémiových surovin, jako jsou například čistě přírodní proteiny a další ingredience pouze nejvyšší kvality. Zcela bez chemických přísad. Jedna porce KetoFit koktejlu je 25 g prášku. To odpovídá přibližně 2 odměrkám, nicméně je dobré si to při první konzumaci ověřit na váze.

 

Velkou výhodou je, že proteinový koktejl můžete během keto diety pít až 5krát denně. A to dokonce v obou fázích keto diety. Příprava zabere jen chvilku, přitom naše proteinové koktejly nejen skvěle chutnají, ale hlavně zasytí. Nebudete tak mít chuť na různé zbytečnosti. Jde o ideální náhradu jídla, pokud zrovna nestíháte vařit. Mnohem lepší než kdejaké rychlé občerstvení. 

Zajímá vás víc o dávkování proteinového koktejlu? Máme pro vás vše podstatné.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Délka první fáze keto diety se odvíjí především od celkové délky redukčního plánu. Jakmile začnete hubnout s KetoFit, zvolíte si redukční program. Od něj se potom odvíjí i délka první fáze keto dietyDržet se zpravidla může až 4 týdny. Poté přecházíte do stabilizační fáze keto diety. První fáze je redukční a hubnutí během ní jde podstatě rychleji než ve fázi druhé. 

 

Nebojte, ke každému redukčnímu programu najdete také délku hubnoucí a stabilizační fáze. Hubnutí je však velmi individuální proces, proto můžete během diety program změnit. Během první hubnoucí fáze je vhodné jíst téměř cokoli z našeho sortimentu prémiových jídel KetoFit. U každého jídla najdete přehledně uvedeno, pro kterou fázi diety je vhodné. Nejlepší jsou do začátku balíčky keto jídel, které jsou předem sestaveny.

Zajímá vás více o první fázi keto diety? Čtěte dál.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Ořechy jsou samy o sobě prospěšné. Jsou zdrojem mnoha prospěšných látek, například vlákniny, zdravých tuků, vitamínů ale i minerálů. Proto by neměly chybět v žádném jídelníčku. Výjimkou není ani keto dieta. Doporučujeme je zařadit spíše do druhé fáze keto diety, tedy do stabilizační fáze. Denně byste tak měli sníst pouze do 10 gramů ořechů

 

Rozhodně doporučujeme ořechy nebo třeba i semínka zařadit do jídelníčku. Vyzkoušejte různé keto jídla, která si můžete uvařit. Například nízkosacharidový borůvkový cheesecake zažene vaše chutě na sladké. Doporučujeme také tvarohový řezRozhodně to ale s ořechy nepřehánějte, jinak můžete tělu dodat až příliš mnoho sacharidů nebo tuků a tělo může vypadnout z ketózy

Co ještě můžete uvařit, kam všude ořechy použít? Podívejte se na další recepty a nápady.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Žvýkačky se během hubnutí používají především k zahnání chutí na jídlo. Mají však i jiné přednosti. Věděli jste, že kromě svěžího dechu žvýkačky také vyrovnávají optimální pH v ústech? To má přímou souvislost se zubními kazy. Jenže co žvýkačka a keto dieta. Nenaruší mi žvýkačka hubnutí? Samozřejmě, že ne. Žvýkačku během diety klidně žvýkejteovšem pozor, musí být bez cukru

 

Právě během ketózy se můžete setkat s nepříjemným pocitem v ústech. Může přecházet až v zápach. Právě v tento okamžiku vám žvýkačky bez cukru pomohou. Existují ale i lepší řešení, jak porazit hlad. Lepší než žvýkačky, jsou například proteinové koktejly KetoFit, které jsou vyrobené pouze z prémiových surovin. Spolehlivě vás zasytí a mohou nahradit jídlo během dne.


Chcete se dozvědět více o keto dietě a vlivu žvýkaček? Máme pro vás vše, co potřebujete vědět


Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Během keto diety doporučujeme se alkoholu vyhnout. Naše keto dieta je postavena na nízkém příjmu sacharidů. Jenže alkohol většinou obsahuje sacharidy, a to v podstatném množství. Největším nepřítelem keto diety je tvrdý alkohol. Pokud už si chcete alkohol dopřát a například si připít na oslavě, doporučujeme suché víno. To je při keto dietě nejvhodnější – nicméně ani tak vhodné není. 

 

Alkohol nedoporučujeme po celý průběh keto diety. Naše hubnoucí programy KetoFit® často nejsou pouze o hubnutí. Slouží také k celkové očistě organismu, a to především od alkoholu. Alkohol obecně jsou prázdné kalorie a nejsou tak vůbec vhodné, ať už dietu držíte nebo ne. Vyzkoušejte proto detoxikační kúru.

Proč je alkohol vlastně zbytečný? To se dozvíte, když budete číst dál.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Naše KetoFit lahodná jídla děláme tak, aby samy o sobě chutnaly výborně. Navíc obsahují všechny kvalitní živiny, které byste měly během dne přijmout – ať už jsou to vitamíny, minerály, bílkoviny a další. Jsou ochucená a stačí je smíchat pouze s vodou. Nicméně některá sladká jídla si můžete dochutit pomocí příchutí (kapslí)

 

Dochucují se především proteinové koktejly nebo keto kaše. Nicméně příchutě můžete použít třeba i do jogurtů a podobně. Jsou výhodné díky tomu, že neobsahují žádný cukr a jen minimum kalorií. Vybrat si můžete až ze 13 příchutí, mezi které patří například oblíbené příchutě, jako maliny, pistácie, kokos nebo broskev. Některé ženy používají příchuťové tablety KetoFit také do kávy.

Jaké další příchutě ještě máme a jak je využít? Podívejte se na ucelený přehled

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Mnoho z nás si neumí den ráno bez kávy představit. Jenže jednou kávou to rozhodně nekončí. Kolik šálků kávy je vhodné při keto dietěBěhem keto diety si můžete dopřát klidně 4 šálky denně. Věděli jste dokonce, že káva má na hubnutí pozitivní dopad? Ukázaly to některé vědecké studie. Doporučujeme ale kávu kombinovat s vodou

 

Proč? Protože s pitím kávy dochází k odvodňování organismu – to už může být při dietě trochu problematické. Je proto vhodné dát si společně s kávou vodu a tím problém vyřešíte. Důležité je, abyste během keto diety nepoužívaly ke slazení kávy cukr. Pokud máte rádi sladší kávu, doporučujeme vyzkoušet naše příchutě KetoFit.

Jak tedy ideálně kombinovat kávu a keto dietu? Není třeba si s tím lámat hlavu, ale můžete si o tom přečíst víc

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Chuť na sladké se samozřejmě objevuje i během keto diety. Někdy je to dokonce velká překážka při vaší cestě za vysněnou postavou. Přepadá vás během diety také chuť na sladké? Víme, jak s ní rychle zatočit. Máme pro vás proteinovou nízkosacharidovou čokoládu, kterou si během keto diety můžete dopřát. Zaženete tak chuť na sladké a přitom nepřiberete. 

 

Samozřejmě byste neměli sníst celou low carb proteinovou čokoládu. Záleží, v jaké fázi keto diety se zrovna nacházíte. Během první hubnoucí fáze byste si měli dopřát maximálně 5 gramů low carb čokolády. Ve stabilizační fázi už to může být až 15 g denně. Dobrou volbou mohou kromě čokolády být proteinové tyčinky, které dokonce snadno nahradí jídlo.

Přepadá vás často během diety chuť na sladké? Podívejte se, jak chuť na sladké přemoct.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Běžné proteinové tyčinky vhodné nejsou, protože zpravidla obsahují až příliš sacharidů. Můžete si ale dopřát nízkosacharidové KetoFit proteinové tyčinky. Jsou vyrobeny z prémiových surovin a plné kvalitních bílkovin, vitamínů a minerálů. Naše sladké proteinové tyčinky si můžete dopřát 1krát denně během hubnoucí fáze keto diety

 

Jakmile se dostanete do stabilizační fáze, klidně si můžete dopřát 2 až 3 proteinové tyčinky. U slaných proteinových tyčinek je naše doporučená dávka podobná – nicméně během stabilizační fáze doporučujeme pouze 2 slané tyčinky. Naše proteinové tyčinky můžete využít i jako rychlou svačinku, nebo když vás právě honí mlsná. 

Objevte i další proteinové tyčinky a možnosti, kdy si je vychutnat. Přečtěte si víc.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Máme pro vás dobrou zprávu. Ano, šunku nebo třeba maso můžete jíst během keto diety už v první fázi. Pokud vás tak během diety přepadne chuť nebo hlad, klidně si dejte maso. Vyzkoušejte třeba nějaký low carb recept s kuřecím prsem, nebo třeba sušené hovězí maso. Pokud si dáte šunku, dbejte na to, aby byla dostatečně kvalitní a měla alespoň 90 % masa

 

Dejte si však pozor na to, že během první hubnoucí fáze jsou maso nebo sušené maso pouze doplňkem proteinových jídel KetoFit. Můžete si je dopřát, když vás přepadne chuť, a to například mezi jídly. Doporučujeme se však vyhnout například uzeninám, protože v nich je často mnoho lepku, soli nebo zbytečných zvýrazňovačů chuti.

Zajímá vás ještě něco dalšího o masu v keto dietě? Máme odpověď

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Během keto diety se tvoří takzvané ketony. Právě ty můžete sledovat, abyste měli představu, jak se vám keto dieta daří a zda je vaše tělo v ketóze. Takzvaný keto tester neboli testovací papírky jsou poměrně průkazné, ne však 100%. Ovšem jako orientační ukazatel rozhodně stojí za to.

 

Ketóza je stav metabolismu, kdy tělo vyrábí ketolátky z tuku. Zjednodušeně řečeno používá tuk jako zdroj energie. Ketony se následně vylučují v moči a krvi. Pomocí testovacích proužků můžete zjistit ketony v moči, a to svépomocí doma

Zajímá vás víc o tom, jak zjistit, jestli je vaše tělo v ketóze? Podívejte se i na další ukazatele.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Pokud se vám hubnutí napoprvé nepovedlo, nezoufejte. Důležité je, že jste získala zkušenosti. Pro některé je zkrátka hubnutí delší proces a někdy i celoživotní oříšek. Ale s KetoFit to zvládnete. Hubnutí totiž funguje i při druhém opakování. Funguje i při dalším opakování, je to přirozená reakce organismu. Takže se bez výmluv pusťte do toho

 

Pozor však na to, abyste keto dietu neopakovali hned několikrát po sobě. Tělo by si pak mohlo na tento stav ketózy zvyknout a mohla byste hubnout o to pomaleji. Někdy je lepší si dát přestávku. Například po našem programu KetoFit Maxi plus doporučujeme přestávku alespoň měsíc.

Máme pro vás mnoho dalších zajímavostí a tipů, jak se podruhé pustit do hubnutí. Přečtěte si je

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Hubnoucí program KetoFit je rozdělen na 2 části proto, aby hubnutí bylo snazší a pohodlně jste dosáhla svých výsledků. To je pro nás opravdu důležité a děláme proto maximum. První hubnoucí fáze naší keto diety slouží k nastartování metabolismu, k jeho celkovému zrychlení. Díky ketóze pak dojde k rychlejšímu úbytku váhy. Je to hlavní fáze hubnutí naší diety

 

Druhá fáze KetoFit programu je stabilizační. Jak už napovídá sám název, nejde převážně o hubnutí. Stabilizační fáze slouží jako přechod k běžné stravě – především proto, abyste se vyhnuli jojo efektu. Proto je důležité dokončit celý program, a nejen první fázi, která přináší nejviditelnější výsledky.

Potřebujete více informací? Všechny jsme je pro vás podrobně připravili na jednom místě.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Víte, co je jedním z nejdůležitějších faktorů hubnutíMotivace. Pokud není motivace, velmi rychle hubnutí vzdáváme. A někdy je to problém, protože váha nemusí jít hned první týden dolů a vaše očekávání se tak nenaplní. Je proto důležité vytrvat. Vytrvalost především v keto dietě přináší výsledky. Důležité je dávat si reálné cíle, které dokážete splnit. 

 

Doporučujeme, abyste se nesrovnávala s ostatními, například s kamarádkami. Hubnutí je totiž individuální proces a každý organismus hubne jinak rychle. Zatímco třeba na začátku můžete hubnout pomaleji, naopak ve 3. týdnu budete hubnout rychle. Nedá se to předpovídat, proto nedělejte předčasné závěry a snažte se vydržet. Důležité je jednotlivé fáze hubnutí dodržovat.

Potřebujete motivaci nebo rychleji hubnout? Podívejte se, co vám může pomoct.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Snažili jsme se náš hubnoucí program KetoFit nastavit tak, aby vám co nejvíce vyhovoval a hubnutí s ním bylo snazší. Neznamená to ale, že pokud si naše doporučení změníte, přestanete hubnout. Například rozestupy mezi jídly si můžete upravit podle sebe, jak vám to bude vyhovovat. Důležité je udržet pouze pravidelnost a nízký podíl sacharidů

 

Například pokud nemáte zrovna hlad, nemusíte jídlo jíst jen proto, že je zrovna ta správná hodina. Klidně si ho dejte později. Interval mezi jídly může být až 3 hodiny. Stejně tak tento interval můžete zkrátit, pokud máte zrovna hlad. Zkraťte ho například na 2 hodiny. Případně, když zrovna nemáte čas, můžete využít naše proteinové tyčinky, které vás zasytí. 

Jak ještě si můžete upravit rozestup mezi jídly? To najdete v naší odpovědi.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Bohužel snad každá dieta s sebou přináší pocit hladu. Zejména pak na začátku, většinou hned první týden. Tělo si zvyká na nový režim stravování a odlišný přísun živin – často méně živin než předtím. Mít hlad je na začátku diety normální. Naštěstí existuje několik tipůjak můžete hlad při dietě zvládnout. Jakmile pokročíte, postupně se pocitu hladu zbavíte. 

 

Pocitu hladu se můžete snadno zbavit. Doporučujeme si dát například 6. jídlo během dne, a to oblíbené Fitkao. Právě to je ideálním zdrojem vlákniny s nízkou kalorickou hodnotou. Stejně tak je dobré přidávat do jídla Fit psyllium (10 g denně), které vás zasytí na dlouhou dobu. Samozřejmostí je naše častá rada – dopřejte si během jídel více zeleniny

Chcete znát i další tajné tipy, jak zahnat hlad? Podívejte se na ně.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Naše proteinové pečivo KetoFit, například proteinový chleba, je skvělou a chutnou náhradou běžného chleba. Má ovšem nízký obsah sacharidů a vysoký podíl proteinu. Výborně tak zapadá do našeho hubnoucího programu KetoFit. Nízkosacharidový chleba by tak určitě neměl chybět ve vašem jídelníčku, jenže s čím si ho dát, abyste si udržela ketózu

 

Ideálně se hodí například jako příloha k proteinovým omeletámpolévkám nebo omáčkám. Můžete ho bez problému kombinovat s jakýmikoli KetoFit prémiovými jídly. Kromě toho, pokud si chcete udělat hezkou chvilku, doporučujeme lehce grilovat zeleninu a k té si proteinový chleba dát. Je to výborná kombinace. 

Co jíst k proteinovému chlebu například ve stabilizační fázi diety? Tady jsou naše tipy.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Pokud jste ukončili hubnoucí plán KetoFit a podařilo se vám zhubnout, samozřejmě v něm můžete pokračovat. Doporučujeme zvolit si jiný redukční plán. Například, pokud jste měla redukční plán Optimal, je vhodné dále pokračovat v redukčním plánu Soft, který vám pomůže finálně vyrýsovat vaši postavu. Pokud tedy cítíte, že by to ještě chtělo nějaké kilo dolů, klidně můžete v keto dietě pokračovat

 

Pokud jste ale zhubla z vysoké váhy a dodržovala jste redukční plán Maxi plus, pak je lepší si dát chvíli přestávku. Minimálně 3 týdny, ale ideálně měsíc až dva. Dávejte si pozor, abyste nehubla až příliš rychle, protože potom by vám mohl hrozit právě jojo efektKeto dieta KetoFit je postavena tak, abyste maximálně snížila riziko.

Které další hubnoucí programy ještě můžete kombinovat? Podívejte se na přehled.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Těhotenství si mnohdy žádá speciální režim. Proto se nabízí otázka, jestli je keto dieta vhodná i pro těhotné ženy. Musíme vás zklamat, ale keto dieta není pro kojící ženy vhodná. Především v období těhotenství potřebuje vaše tělo dostatek všech makroživin pro správný vývoj dítěte. To se neslučuje s naším efektivním plánem hubnutí KetoFit, které funguje díky sníženému přijmu sacharidů.

 

Pokud nevíte, jak si udržet váhu v těhotenství, máme pro vás několik rad. Zejména doporučujeme jíst pravidelně zeleninu. Dávejte si ji v hojném množství jako přílohu k jídlům. Zasytí vás, takže nebudete mít takový hlad, a navíc má mnoho minerálů a vitamínů. Jako doplněk stravy ji doporučujeme například 1 nebo 2krát denně naše KetoFit proteinové koktejly.

Chcete se dozvědět víc o tom, jak si udržet váhu během těhotenství? Máme pro vás odpovědi.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Sport je důležitá součást zdravého životního stylu a dokáže efektivně podpořit hubnutí. Zároveň se díky němu budete cítit motivovanější a šťastnější, protože se při něm vyplavuje hormon štěstí – endorfin. Každopádně pro vás máme dobrou zprávu, protože při keto dietě není cvičení potřeba. Hubnout budete i bez cvičení, ovšem pokud chcete mít vytvarovanou postavu, je cvičení vhodný doplněk. 

 

Většině žen, které nejsou na cvičení zvyklé, doporučujeme první 2 týdny necvičit. Tělo si zvyká na nový stravovací režim a nadměrná fyzická aktivita by vás mohla příliš vyčerpat. Ovšem jakmile keto dietu úspěšně dokončíte, pak doporučujeme sport zařadit, abyste efektivně udržely svou tělesnou váhu.

Zajímá vás víc o sportu při keto dietě? Prozradíme vám vše, co potřebujete vědět.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Ano, velká většina našich jídel KetoFit je bez lepku. Pokud podporujete tento životní styl, nebo jednoduše musíte dodržovat bezlepkovou dietu, jsou lahodná KetoFit jídla dobrou volbou. Snažíme se naše jídla připravovat tak, aby byla lahodná a vyrobena pouze z prémiových surovin, dostupná pro každého. 

 

Ne všechna jídla KetoFit jsou bez lepku. Některé lepek obsahují, jiné obsahují pouze stopové množství. Doporučujeme se proto dívat na složení. Každopádně si z naší nabídky bezlepková jídla určitě snadno vyberete. Doporučujeme například špagety KetoFitproteinové čokoládytyčinky nebo třeba koktejly.

Jak je to s keto dietou a bezlepkovými jídly? Vše se dozvíte v naší odpovědi.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Hubnutí pomocí ketózy je efektivní způsob, jak shodit kila. Je to jedna z nejúčinnějších a nejrychlejších variant, jak shodit nadbytečná kila. Kromě toho je keto dieta oproti jiným dietám výhodná v tom, že podpoří tvorbu svalové tkáně. Obsahuje totiž mnoho proteinu, který je pro tělo důležitý. Ovšem nejde jednoznačně říct, kolik kilo s keto dietou zhubnete. Samotné hubnutí je individuální.

 

Většina žen však viděla své první výsledky už za týden. Jakmile se vám podaří tělo dostat do ketózy, jde shazování kil relativně snadno. Už za měsíc potom můžete shodit vysoké procento své tukové zásoby. Poznáte to, protože jednak klesne vaše váha, ale navíc se budete cítit mnohem lépe a zdravěji. Za 3 měsíce se pak kompletně změní skladba vašeho těla. To vše bez jojo efektu.

Zajímá vás, jak efektivněji můžete hubnout s keto dietou? Tady je odpověď.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Některé diety, především ty velmi drastické, mají jednu nevýhodu. Sice rychle zhubnete, nicméně následně dojde často k jojo efektu a ve výsledku máte ještě více kilo, než jste měla původně. Dieta KetoFit je postavena tak, aby nedocházelo k jojo efektu. Právě proto je v naší keto dietě zařazena stabilizační fáze. Ta zaručuje pozvolný přechod na normální stravovací režim. 

 

Nejčastěji se jojo efekt objevuje, pokud se vašemu tělu dlouho nedostává živin. Právě to je případ mnoha drastických diet, případně jiných nezdravých výživových trendů. Doporučujeme se jim proto vyhnout a raději si zvolit ověřenou keto dietu. Nejen, že je bezpečnější, ale často ve výsledku funguje ještě lépe. 

Chcete vědět, co způsobuje jojo efekt a jak se mu ještě lépe vyhnout? Tohle byste měli vědět.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Určitě to znáte. Snažíte se zhubnout, ale výsledky se nedostavují. Kila místo toho, aby šly dolů, spíše přibývají. Nebo vás v tom horším případě potkal jojo efekt. Drastické a neprofesionální diety vám v hubnutí příliš nepomohou. Často je výsledek ještě horší. Doporučujeme proto ověřenou KetoFit dietu, pomocí které už efektivně a udržitelně zhublo tisíce žen.

 

Díky KetoFit dietě budete žasnout nad výsledkem. Nechte se hýčkat lahodnými jídly KetoFit, se kterými nepřibíráte, ale naopak hubnete. Výhodou je, že se o nic nemusíte starat. Dieta je sestavena odborníky na výživu. Můžete tak začít hubnout už od druhého dne. Začněte se konečně cítit fit a zdravě. 

Pokud se vám nedaří hubnout, podívejte se, co doporučujeme

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Sport je skvělým doplňkem každé diety a hubnutí. Bohužel ale nefunguje sám o sobě a ještě hned. Během krátké doby vám nezajistí štíhlou postavu. Abyste dokázaly efektivně hubnout, je vhodné zařadit správnou stravu. Některé studie uvádějí, že strava dělá až 80 % výsledků. Zbylých 20 % je pohyb a sport. Pokud tedy budete pouze cvičit, budete hubnout velmi pomalu nebo vůbec. 

 

Ověřenou metodou, jak se zbavit tuků, je naše keto dieta KetoFit. Ta skutečně funguje. Už se o tom přesvědčilo tisíce žen. Jakmile začnete hubnout s programem KetoFit®, vaše váha půjde rychle dolů, a to navíc bez ztráty svalové tkáně. Cvičení v tomto případě dokonce není potřeba, ale rozhodně ho zlehka můžete k dietě připojit. 

Chcete vědět, jaké mohou být další příčiny, proč ve fitku nehubnete? Známe odpověď

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Skvělé, gratulujeme vám k dosažení svého vysněného cíle. Po ukončení našeho hubnoucího programu KetoFit je váš metabolismus dostatečně zrychlený, a proto nehrozí jojo efekt. Ovšem musíte na to myslet také do budoucna. Pokud se vrátíte opět k nezdravému stravování jako dřív, pravděpodobně vás jojo efekt nemine. 

 

Doporučujeme i po dietě zařadit 1 až 2× denně prémiová jídla KetoFit. Doplníte tak dostatek bílkovin,vitamínů a minerálů. Kromě toho ale snížíte svůj kalorický příjem a váhu si tak snadněji udržíte. Vhodné je také alespoň 2krát týdně přidat pohyb a dodržovat dostatečný pitný režim, který při udržení váhy nebo hubnutí pomáhá. Rozhodně se stále vyhýbejte nezdravým jídlům a rychlému občerstvení.

Jaké jsou další ověřené tipy, abyste si udržely váhu i po dietě? Tady je jejich přehled.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Hned na úvod vám musíme říct, že keto dieta vyjde levněji. Proto není správný častý argument, že různé redukční diety, stejně jako naše keto dieta KetoFit, vyjdou draze. Naopak, vyjde vás levněji, a to klidně až o několik tisíc korun (v porovnání s běžným nákupem potravin měsíčně ušetříte až 6 000 Kč). Porce jídla KetoFit vychází jen na 28 až 55 Kč. To už je výrazná úspora.

Za měsíční stravování běžným jídlem zaplatíte 7 500 až 12 000 Kč (někdy i více), oproti tomu měsíční stravování pomocí našich lahodných proteinových jídel vás vyjde pouze na 4900 až 5 900 Kč. Díky KetoFit dietnímu programu zhubnete na svou vysněnou váhu, a navíc ještě každý měsíc ušetříte. Podívejte se, jak se povedlo zhubnout jiným ženám.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Samozřejmě, do redukčního plánu KetoFit si můžete zařadit proteinové koktejly. Pyšní se vyváženým složením, které je důležité pro správné hubnutí. Naše proteinové koktejly KetoFit obsahují 26 vitamínů a minerálů – díky tomu tělu dodají potřebné množství živin, pokud pomocí proteinového koktejlu nahradíte například jídlo. Vždy je lepší, jestliže třeba nestíháte, dát si proteinový koktejl místo jídla z fast foodu. Proteinový koktejl vás zasytí na delší dobu a nepřiberete z něho.

Kromě samotných proteinových koktejlů doporučujeme proteinové smoothie. Můžete je například s koktejly střídat. Smoothie obsahují prvotřídní suroviny a mají skvělou přírodní chuť, kterou si rychle zamilujete. Vhodné jsou díky 100% rostlinnému složení i do veganského jídelníčku. Kromě toho ale nezapomínejte dostatečně pít vodu, a to až 3 litry denně.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Polévka patří také do keto diety, proto se nemusíte omezovat. Ovšem některé běžné polévky se do redukční diety KetoFit nehodí, protože mohou obsahovat až příliš sacharidů. Doporučujeme proteinové polévky KetoFit, těch si můžete dopřát, kolik budete chtít. Naše vyvážené a chutné proteinové polévky obsahují pouze 1,6 g sacharidů na porci.

Kromě toho najdete v jedné porci 60 % biologicky aktivních proteinů. Každopádně dát si můžete i běžný domácí vývar. Jen s ním musíte opatrně. Během hubnoucí fáze keto diety doporučujeme pouze 100 ml denně. Jakmile se dostanete do stabilizační fáze, můžete si dopřát až 200 ml vývaru denně. Jíst můžete kuřecí vývar, hovězí vývar nebo zeleninový. Záleží jen na vaší chuti.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Dobrou zprávou je, že zelenina je v keto dietě velmi důležitá. A dopřát si jí můžete skutečně hodně. Klidně pomocí zeleniny můžete nahrazovat různé přílohy hlavních jídel. Stejně tak si ji můžete třeba nakrájet večer, když vás honí mlsná nebo máte hlad. Zelenina obsahuje mnoho vitamínů a minerálů, které jsou při redukční dietě užitečné.

Během keto diety si můžete dopřát denně až 500 gramů povolené zeleniny. Klidně ji můžete jíst syrovou nebo tepelně upravenou, to záleží pouze na vás. A jaká je povolená zelenina? Například zelená okurka, listový salát, ředkvička, brokolice, květák, kedlubna, špenát nebo kapusta a oblíbená cuketa, případně i dýně nebo lilek. Povolené zeleniny je opravdu hodně. Nevíte, jak si zeleninu připravit? Inspirujte se našimi recepty.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Během keto diety je vhodné doplňovat potřebné vitamíny a minerály. Právě ty často najdeme v ovoci. Vhodné jsou například borůvky (až 50 g denně), maliny (až 30 g denně) nebo třeba červený rybíz (až 30 g denně). Dopřát si ovoce tak můžete i během keto diety. Jen je potřeba dávat pozor na to, abyste nepřekročili denní příjem sacharidů, který máte nastaven ve svém redukčním plánu.

Kromě samotného ovoce jsou vhodné různé džemy KetoFit bez přidaného cukru. Jsou velmi chutné, a přitom obsahují jen minimum sacharidů. Ovoce doporučujeme zařadit do vašeho redukčního jídelníčku (ale pouze to povolené a v rozumné míře). Můžete si tak vylepšit například proteinové kaše a různé jiné snídaně.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Sestavit si správně keto dietu není vůbec jednoduché. Strávíte tím i několik dní, a přitom výsledek bude nejistý, pokud nemáte přehled v oblasti výživy nebo příslušné vzdělání. Proto doporučujeme vyzkoušet keto dietu KetoFit. Základ keto diety nám připravuje profesionální výživová poradkyně, která má zkušenosti a hlavně výsledky. Pomohla už zhubnout stovkám žen.

Kvalitní a vyváženou keto dietu si zvládnete s KetoFit vytvořit sami. Jednoduše si zvolíte konkrétní redukční plán a lehce si ho upravíte, pokud je to potřeba. To celé zabere jen několik málo minut. Vše zvládnete z pohodlí domova. Teď už vám nic nebrání začít efektivně hubnout. Podívejte se, co vás čeká, jakmile se rozhodnete hubnout s námi.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Díky keto dietě KetoFit můžete snadno změnit svůj život a shodit desítky kilo. KetoFit keto dieta je nejúčinnější způsob, jak se rychle zbavit nadváhy. Je to snadné v tom, že si jednoduše zvolíte 1 ze 3 redukčních plánů a poté začnete hubnou spolu s našimi chutnými a vyváženými proteinovými jídly. Podívejte se, jak se podařilo zhubnout desetitisícům žen.

Jídla si snadno připravíte kdykoli během dne. Nemusíte tak trávit hodiny chystáním a vařením jídla. Snadno si je zvolíte na celý den, ať už to jsou různé proteinové koktejly, kaše, dezerty nebo hlavní jídla. Teď už stačí jen určit si cíl, na jakou vysněnou váhu se chcete dostat. Se vším ráda poradí naše výživová poradkyně Petra.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Dieta se udržuje o to snadněji, pokud máte přesně daný rozpis jídel – víte, co budete jíst a neláká vás jiné, často méně prospěšné, jídlo. Právě proto jsme vám v KetoFit připravili různé balíčky, které vám pomohou hubnout. Zaměřili jsme se na kvalitní a chutná proteinová jídla KetoFit®. Vychutnejte si naše unikátní balíčky, se kterými je mnohem snazší zhubnout.

Výhodou naší účinné keto diety je především to, že nehladovíte. Zahoďte všechny diety, které vás nutí hladovět, a naopak se projezte ke štíhlé postavě. Zdá se vám to nemožné? Opak je pravdou. Objevte jedinečně sestavené balíčky nízkosacharidových jídel, které vám pomohou zhubnout. Jídla i jednotlivé balíčky navrhujeme ve spolupráci s odbornicí na výživu.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Rozhodně. Pokud chcete zhubnout, je ten správný čas právě teď. Na nic nečekejte, protože podzim je na hubnutí skvělým obdobím. Proč? Třeba proto, že už vás nebude lákat letní grilování, posezení s přáteli, speciality na dovolené – naopak, budete mít dostatek prostoru na změnu životního stylu. Dlouhé podzimní večery vám umožní se na chvíli zastavit a vykročit tím správným směrem

Věděli jste, že hubnutí na podzim má dokonce svá specifika? Na podzim už se chce málokomu cvičit, protože venku je sychravo a do posilovny se vám nechce. Právě tady přichází na řadu nízkosacharidová dieta KetoFit. Pokud si zvolíte jeden z různých redukčních plánů, zjistíte, že můžete hubnout i bez cvičení. Nehladovíte, nepočítáte kalorie, necvičíte a přesto hubnete.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Ano, protože bez kvalitních vitamínů a minerálů se vaše tělo neobejde. Především v období diety je přísun těchto látek klíčový, protože pomáhají tělu zvládat různé procesy vedoucí k normálnímu fungování našeho organismu. Rozhodně tak doporučujeme během keto diety užívat některé doplňky stravy – především ty přírodní, které povedou k optimálnímu množství vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek v našem organismu. 

Vhodné je doplňovat hořčík a vápník. Toho máme při dietě většinou nedostatek, navíc hořčík je vhodný také k podpoření regenerace, pokud během diety cvičíte. Dále doporučujeme Omega 3 rybí olej s vitamínem D, který je získán z ultra čistých zdrojů a je jedním z nejvíce koncentrovaných na evropském trhu. Nezapomeňte ani na detoxikaci KetoCare, která nastartuje vaše hubnutí a zajistí maximální efekt při úbytku vaší váhy.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Možná jste už o takzvané keto chřipce slyšeli. Pokud ne a začnete držet keto dietu, pravděpodobně na ni dřív nebo později narazíte. Neděste se. Nejde o nic vážného a s chřipkou má společného jen málo. Keto chřipka je stav organismu, který se většinou objevuje s nastupující ketózou. Tedy během několika prvních dnů vaší keto diety. Pokud ale máte kvalitní proteinová jídla, nemusíte se s ní setkat.

Jak se keto chřipka projevuje? Většinou pocítíte bolest hlavy, slabost, nevolnost a špatnou náladu. Objevuje se i typický zápach z úst. Zmírnit projevy ketonové chřipky můžete pomocí účinných doplňků stravy, které jsou plné důležitých vitamínů a minerálů. Pokud vás keto chřipka potká, většinou trvá 3 až 7 dnů a s každým dnem jsou příznaky mírnější.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Ano, zhubnout s keto dietou mohou také muži. Dokonce už někteří muži s keto dietou zhubli a šlo jim to skvěle. Přestože je naše keto dieta KetoFit® určena především ženám, neznamená to, že jako muži máte smůlu. Právě naopak, je to skvělá příležitost, poznat vydatná a chutná jídla, se kterými nebudete přibírat, ale hubnout. Co říkáte například tradiční svíčkové omáčce? Naše jídla mají nejnižší poměr sacharidů a jedinečnou chuť.

Nízkosacharidová dieta KetoFit je dokonce vhodná také pro muže, kteří aktivně sportují. Právě v tomto případě je vhodné nahradit různé proteinové nápoje vydatnými proteinovými jídly během dne. Má to hned několik výhod – nejen, že si pochutnáte, ale navíc ušetříte i mnoho času, který byste jinak strávili připravováním různých fitness jídel.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Najít místa, kde nakoupit produkty vhodné pro keto dietu není nijak složité. Keto jídla si totiž můžete uvařit i z potravin, které nakoupíte v běžných obchodech, ale je to časově i finančně náročné. Skvělou alternativou jsou produkty Ketofit, které zakoupíte zde v e-shopu či na naší kamenné prodejně v brně. Ketofit jídla jsou skvělou volbou pro vaši dietu, protože mají nejnižší obsah sacharidů na trhu, kvalitní bílkoviny, ale i správný poměr tělu prospěšných vitaminů a minerálních látek.

Při nákupu keto produktů pro úspěšné hubnutí bez hladovění, nezapomeňte na skutečnost, že pouze kvalitní jídla vám dokáží zajistit hladký průběh redukční diety. Ketofit produkty vyrábíme ve vlastní technologicky vyspělé výrobně v Brně s důrazem na maximalní kvalitu zpracovávaných surovin. Díky tomu mámě 100% kontrolu nad celým výrobním procesem.


Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Keto dieta patří mezi ověřené způsoby rychlé redukce váhy, jejíž účinky zná lidstvo již více než století. Pokud budete dodržovat její správný postup a délku, přináší keto dieta řadu výhod a je bezpečná. Výjimkou jsou pouze některé skupiny lidí, jež mají v souvislosti se svým zdravotním stavem určitá omezení. V případě, že neznáte svůj zdravotní stav, je vhodné se před začátkem keto diety poradit s lékařem.

Sestavit si vlastní jídelníček pro keto dietu není nemožné, ale je to velmi náročný úkol. Pozor byste si měli dát především na neodborně sestavené keto diety a jídla bez vitamínů a dalších tělu prospěšných látek. Při nesprávně sestavené keto dietě hrozí zhoršení funkce imunitního systému, špatná nálada, ale i silnější příznaky keto chřipky. Chcete-li zcela bezpečnou keto dietu, vsaďte na jídla Ketofit, která jsou špičkou na trhu mezi keto jídly, protože mají nejnižší obsah sacharidů díky čemuž začnete hubnout opravdu rychle. Ketofit jídla jsou odborně vyvinuta a obsahují tak vyvážený poměr vitaminu, minerálních látek a kvalitních bílkovin.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Už pár týdnů držíte keto dietu a stále nejsou zřejmé žádné výsledky vaší snahy? Pak děláte některou z chyb, která brání nástupu ketózy. Základním předpokladem pro nástup ketózy je omezení sacharidů ve stravě, což může být náročné. Skvělou volbou jsou jídla Ketofit, které mají nejnižší obsah sacharidů na trhu, díky čemuž už cukry nemusíte počítat. K dalším chybám patří i nedodržení redukčního plánu, přerušovaná keto dieta vás do ketózy nedostane.

Patřičnou pozornost pak musíte věnovat i dalším aspektům vašeho životního stylu, především pitnému režimu, dostatečnému odpočinku, přirozenému pohybu, ale i míře stresu, které jste vystaveni. Správný životní styl vám pomůže nejen s redukční dietou, alei i udržením ideální váhy. Opomínat byste neměli ani pravidelné preventivní prohlídky u lékaře, které mohou odhalit skryté zdravotní problémy, jež nástupu ketózy brání.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Tablety keto diet jsou pouze reklamní trik některých výrobců, protože žádné tablety vás sami o sobě do ketózy nedostanou. Odpověď na otázku je tak jasná, tablety se při keto dietě neužívají! Keto dieta je založená na pestré stravě s minimálním obsahem sacharidů, což žádné tablety nahradit nedokážou. Při keto dietě byste měli volit jídla, která v jedné porci obsahují maximálně 3 gramy sacharidů. To je sice náročné, ale první výsledky se dostaví rychle. Pomoci vám mohou jídla Ketofit, protože mají nejnižší obsah sacharidů na trhu a rychle vás tak dostanou do ketózy.

Pokud chcete své hubnutí zefektivnit, můžete sáhnout po některém z doplňků stravy ve formě tablet. Existuje řada účinných potravinových doplňků, které vás na cestě ke štíhlejší postavě podpoří, ale keto dietu prostě nenahradí. Samotné hubnutí tak zůstává pouze na vás!

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Profesionálně sestavená keto dieta nezpůsobuje vypadávání vlasů. Problém s vypadáváním vlasů může při redukčních dietách nastat, pokud tělu chybí prospěšné látky. Toho se s Ketofit jídly bát nemusíte, protože obsahují široké spektrum prospěšných živin, vitaminů a minerálů, několikadruhové proteiny i vlákninu. Složení jídel Ketofit naopak podporuje správný stav vlasů nehtů, pokožky a imunity.

Příčinu vypadávání vlasů je tak vhodné hledat jinde. Existuje široké spektrum faktorů, jež mohou snížení kvality vlasů způsobovat. Příčinu je navíc nutné hledat zpětně, a to i několik měsíců. Nejčastěji se jedná o špatně zvolenou redukční dietu s nedostatkem vitamínů, minerálu a s nekvalitním složením jídel, dlouhodobý stres, nekvalitní a nedostatečný spánek, hormonální výkyvy, genetické predispozice, ale i nedostatečnou či špatnou péči o vlasy.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Proteinové koktejly Ketofit je vhodné míchat s vodou i mlékem, přičemž každý způsob přípravy má své výhody. V případě, že budete míchat koktejl s vodou bude posílen hubnoucí efekt, což je vhodné při nižším stupni obezity nebo při nadváze. Proteinové koktejly míchané s vodou je možné používat i jako doplněk vyvážené stravy.

Pokud budete míchat koktejl s mlékem, bude hubnoucí efekt pomalejší, ale získáte déle trvající pocit sytosti. Míchání koktejlů s mlékem se doporučuje od středně těžké obezity, respektive od 100 kg. V rámci zdravého hubnutí totiž není vhodné hubnout příliš rychle. Pomalejší hubnutí je dáno tím, že mléko samo o sobě obsahuje sacharidy.

Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Uplynulo sotva pár týdnů, co jste se stala maminkou a už přemýšlíte, jak se vrátit k původní postavě a váze? Nespěchejte, buďte trpělivá. Keto dieta, ani žádná jiná dieta, není během kojení vhodná, dítě přijímá všechny potřebné živiny skrz mateřské mléko, váš jídelníček by tak měl být vyvážený a plnohodnotný. Měl by obsahovat komplexní živiny, tedy sacharidy, jejichž zdrojem je třeba rýže, pohanka, jáhly, bulgur a brambory, bílkoviny (najdeme je hlavně v mase a mléčných výrobcích), kvalitní tuky, ovoce a zeleninu.

Dejte si 2 jídle Ketofit denně a udržujte fit postavu.
Během kojení se do žádné drastické diety nepouštějte, vyčkejte až na dobu, kdy dítě přijímá z 80 % jinou stravu než mateřské mléko. To ale neznamená, že si nemůžete dopřát Ketofit jídlo jako zdroj potřebných kvalitních proteinů. Můžete až 2x denně libovolné jídlo Ketofit, třeba i sladké dezerty s minimem sacharidů, které zaženou chuť na sladké. Naplno se do keto diety pusťte až po ukončení kojení.


Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

Ptáte se, kdy jíst protein, když dodržujete keto dietu? Tvarohy a jogurty jsou součástí každé redukční diety, jsou bohaté na proteiny, sacharidů ale obsahují méně, takže se jich nemusíte bát. Pohlídejte si ale obsah proteinů v jogurtu nebo tvarohu. Možná vás překvapí, že nejvíc jich najdete v klasickém neochuceném tvarohu, který si můžete dochutit některou z příchutí Ketofit nebo nízkosacharidovým džemem.

Během 2. fáze si mléčné výrobky s proteinem můžete dopřát až 2x denně v jakoukoli denní dobu, vždy dejte přednost neochuceným jogurtům a tvarohům. Když přijde na množství, odtučněného tvarohu si v jedné porci můžete dát 200 g, jogurtu s obsahem tuku do 4 % pak 150 g.


Přejít na rozsáhlou odpověď

Kategorie dotazu

V souvislosti s hmotností člověka se často mluví o BMI nebo o Body Mass Index. Co znamená BMI? K čemu je Body Mass Index? BMI (Body Mass Index), můžeme přeložit jako index tělesné hmotnosti. Vyjadřuje poměr mezi tělesnou hmotností člověka a jeho tělesnou výškou, je měřítkem obezity a prvotním nástrojem pro zjištění poměru tuku v těle. Není ale rozhodujícím měřítkem, neposuzuje všechny potřebné anatomické údaje jako je věk, stavba těla, poměr svaloviny, genetické dispozice apod.

Jak na základní výpočet BMI? Poslouží k němu jednoduchý vzorec BMI, do kterého dosadíme hmotnost v kilogramech a druhou mocninu výšky v metrech.

BMI = hmotnost (kg) / výška (m2)

K čemu BMI je konkrétnímu jedinci?  Výsledné hodnoty BMI vám napoví, jaká zdravotní rizika spojená s nadváhou (a zda vůbec), vám hrozí. Hodnota pod 18,5 značí podváhu, 18,5 až 24,9 ideální hmotnost. Rozmezí 25 až 29,9 hovoří o nadváze, hodnota nad 30 už bije na poplach a vyjadřuje obezitu.


Kategorie dotazu


Další rady a tipy najdete ve Fit Magazínu


Ptejte se žen, které už s KetoFit zhubly

Nejlépe se hubne společně. Přidejte se k nám do nejlepší Facebookové keto skupiny, kde je nás už přes 10 000 odhodlaných žen změnit život.

  • Navzájem se podporujeme a motivujeme
  • Radíme si, sdílíme zkušenosti
  • Ukazujeme si úspěchy, fotky před a po
  • Recepty na skvělá keto jídla

CHCI SE PŘIDAT DO SKUPINYFacebooková keto skupina

Těšíme se na vás...


Raději byste si s námi zavolala?

Nenašla jste odpověď? Zavolejte nám, rádi vám se vším pomůžeme a zodpovíme vaše dotazy. Hubnutí s KetoFit hravě zvládnete. Na telefonním čísle se spojíte s naší špičkovou výživovou poradkyní. Lepší odbornici na keto dietu nenajdete.

Tel.:   778 745 948 (8–17 h)
E-mail: poradna@ketofit.cz